086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ایده های بازاریابی رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

عکس های غذایی

اگر تا به حال بر روی اینستاگرام وارد شده اید، متوجه خواهید شد که پورنوگرافی غذا زنده است و خوب است.

مسلما بهترین راه برای تبلیغ آنلاین رستوران شما، عکسهای با کیفیت بالا است. محتویات ویژوال امروزه در اینترنت به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و داشتن عکس های خوشمزه در وب سایت شما و در سراسر رسانه های مختلف رسانه ای برای رسیدن به چشمان گرسنه ضروری است.

استخدام یک عکاس را برای گرفتن عکس های با کیفیت بالا را در نظر بگیرید، و یا آن با گوشی های هوشمند خود امتحان کنید.عکسبرداری از غذاهای واقعا بزرگ می تواند از آنچه که به نظر می رسد سخت تر باشد، زیرا روشنایی اغلب یک عامل کلیدی در عکاسی است.

 

برنامه های وفاداری

همکاری با برنامه های غذای آنلاین قطعا باید به عنوان بخشی از طرح بازاریابی رستوران شما باشد. همکاری با برنامه های آنلاین، بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا از رستوران خود در برنامه های وفاداری مشتریان و برنامه های خرید و فروش مشتریان، خریداری شده یا تخفیف ویژه ای را برای بازدید از یک تعداد مشخصی از بازدیدکنندگان ارائه دهند.

 

حساب Google+ برای خود بسازید

تنظیم حساب اشتراکی برای رستوران شما نهن می باشد به همین دلیل است:

هنگامی که شما یک کسب و کار را در Google جستجو می کنید، نمودار دانش Google، جزئیات کسب و کار در نوار کناری را فراهم می کند. گوگل نمودار دانش جمع آوری یک بخش بزرگ از اطلاعات خود از + Google است، بنابراین تنظیم کسب و کار شما در گوگل پلاس یک جایزه بزرگ است، زیرا رستوران شما را از طریق نمودار دانش گوگل اجازه می دهد تا برای جستجوی واقعی املاک (به صورت رایگان)!

 

تبلیغات جغرافیایی

برای اکثر رستورانها محلی نام بازی است. اکثر افراد به دنبال خوردن غذاهای خوب در نزدیکی خانه هستند و شما با استفاده از سرمایه گذاری بیشتر در تبلیغات جغرافیایی، ارزش بیشتری از تلاش های بازاریابی آنلاین خود خواهید داشت. تبلیغات جغرافیایی به شما کمک می کند تا پول خود را صرفه جویی کنید و اطمینان حاصل کنید که فقط کاربران در شهرهای خاص یا در شعاع خاص آگهی های خود را مشاهده می کنند.

بسیاری از خدمات تبلیغات آنلاین، از تبلیغات Google (قبلا به عنوان Google AdWords) به فیس بوک و توییتر، گزینه های تبلیغ جغرافیایی را هدف قرار می دهند (بدون هزینه اضافی). اطمینان حاصل کنید که از مزایای این ویژگیهای هدفمند دستی استفاده کنید تا بهترین تبلیغات خود را در مقابل بهترین مشتریان خود دریافت کنید.

 

نظارت بر حضور رسانه های اجتماعی شما

استراتژی های بازاریابی رسانه های اجتماعی نیروی غیرقابل انکار در جهان امروز است. اغلب رستوران ها با حضور رسانه های اجتماعی قوی به عنوان بخشی از طرح بازاریابی رستوران خود، آنهایی هستند که بهترین خدمات را دارند و در صنایع غذایی رقابتی، نادیده گرفتن رسانه های اجتماعی یک حکم اعدام است.

البته شما می خواهید یک صفحه کسب و کار فیس بوک و یک حساب توییتر برای به اشتراک گذاشتن تخفیف ویژه،کوپن های منحصر به فرد،جدیدترین عکسهای ظروف خود، و ارتقاء اخبار خود را ایجاد کنید.

اما تنظیم حساب های شما تنها نیمی از کار است - همچنین ضروری است که فعالیت خود را در سایت های اجتماعی خود ادامه دهید.

 

به اشتراک گذاشتن اطلاعات مثبت

یکی دیگر از نکته مهم بازاریابی رستوران - هنگامی که خبر شما در اخبار روز یا مجله ذکر شده است، مطمئن شوید که تبلیغات خوب خود را در وب سایت خود و از طریق رسانه های اجتماعی نشان می دهید. طرفداران این کلمه را گسترش می دهند و تازه واردان تشویق می شوند که شخصا در هنگام بازدید از منابع مورد اعتماد خود به رستوران علاقه مند شوند.

 

اطمینان از جزئیات دقیق آنلاین رستوران خود

زوج ها دوست دارند تحقیقات آنلاین را انجام دهند - در واقع 89 درصد از مصرف کنندگان رستوران قبل از غذا را مطالعه می کنند. به همین دلیل مهم است که تمام جزئیات رستوران شما به صورت آنلاین و به روز باشد، از جمله آدرس، شماره تلفن، ساعت، منو فعلی شما و غیره.

 

هویت نام تجاری رستوران خود را توسعه دهید

ایجاد هویت نام تجاری رستوران شما می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد رسانه های اجتماعی شما داشته باشد. هدف شما باید هویت رستوران شما در اطراف مشتریان هدف شما باشد.

 

آیا مواد غذایی شما مشتریان مورد نظر را انتخاب می کنند که غذای سالم را ترجیح می دهند؟ درک آنچه که مشتریان هدف شما هستند، و سپس نام تجاری خود را در اطراف آنچه که علاقه مند هستند، بسازید. این منافع را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و مواد تبلیغاتی خود بازتاب دهید.

 

یک منوی آنلاین شیک و کاربردی داشته باشید

کاربران قبل از سفارش و یا بازدید از رستوران خود دوست دارند قبل از سفارش آنلاین تحقیق کنند. کاربران خود را برای یافتن منو خود نگران نکنید - منوی با کیفیت بالا و آسان برای خواندن منتشر کنید که دقیق باشد. مطمئن نیستید چطور؟ برخی از سایت های تحویل مانند موارد ذکر شده در زیر پیشنهاد می کنند منو خود را به صورت آنلاین به صورت رایگان منتشر کنند. منوی باز یک سایت عالی می تواند به شما کمک کند که منو خود را به ظاهر و شیک برساند (حتی یکپارچه سازی اجتماعی مفید برای کاربران پرداخت و رایگان).

اگر شما منو خوب در اینترنت ندارید و برای مشتریان در دسترس نیست، بسیاری از استراتژی های بازاریابی رستوران های دیگر شما اساسا بی فایده هستند! در این سن و سال، مشتریان نیاز به دسترسی به یک منو آنلاین دارند، در غیر این صورت به سادگی در جای دیگر جستجو خواهند شد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال