086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چند نکته در مورد افزایش مشتریان رستوران شما

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 

\بررسی موارد مربوط به جذب مشتری:
بهتر است در رستوران یا آشپزخانه صنعتی تان، روزنامه های رایگان را به مردم هدیه دهید که این کار می تواند در نگاه اول نزد مشتری، کیفیت رستوران شما را بالا ببرد. به همچنین می توانید با اشتراک گذاشتن اینترنت رستوران، به مردم کمک کنید تا هنگام صرف غذا اخبار را دنبا کرده و همچنان مشغول باقی بمانند.
 
مسئله ی دیگر استفاده از عکس های جدید و متنوع در تم رستوران شماست. بدین صورت که شما می توانید از هر اتفاقی که رسانه ای میشود استفاده کنید تا احساسات مردم را نسبت به عملکرد رستوران تشویق کنید. شما حتی میتوانید بخشی را به غذا ها و خوراکی های جدید در خارج کشور اختصاص دهید و با طراحی عکسی از انها مردم را با انها اشنا کنید. این کار باعث میشود که مشتریان شما به دلیل تازگی، در پی سفارش این غذا برایند.
 
بهتر است که مردمی باقی بمانید و به همین ترتیب، اگر برای رستوران یا آشپزخانه صنعتی تان در صفحات مجازی حساب ای باز کنید و همواره با مردم با طرح مسائل مختلف همراه باشید، بیشتر به شما در جذب مشتری و حفظ مشتریان ثابت کمک میکند. از سر آشپز های خود بخواهید تا در صفحات اجتماعی فعالیت داشته باشند.
 
برای رستوران خود سایتی طراحی کنید و مطالب خود را راجع به تجهیزات رستوران و یا غذا ها و تم های جدید رستوران را در انجا معرفی کنید. سایت به عنوان ادرس شما در فضای مجازی می تواند به مشتری این اجازه را بدهد تا شما را غیر مستقیم بتواند حمایت کند و همواره اخبار و مسائل مربوط به رستوران را دنبال کند و حتی اگر قابلیت انرا دارا هستید می توانید از طریق سایت سفارش گرفته و غذا را از طریق پیک به دست مشتری برسانید. البته این کار نیازمند پیگیری بی وقفه کارمندانتان در بخش فضای مجازی می باشد و در نظر داشته باشید که همیشه باید آنلاین بوده و سفارش مشتری را ثبت کنند.
 
سعی کنید در رستوران موسیقی و آهنگ های بی کلام پخش کنید تا گوش مخاطب در پیش زمینه همیشه مشغول باقی بماند زیرا این کار به حفظ تمرکز مشتری کمک میکند و در ضمن، رستوران حالت صمیمیت به خود میگیرد و مشتریان احساس غریبی نمی کنند.
 
در رستوران خوب از تخفیف های هفتگی و یا مناسبتی استفاده کنید. به بهانه های مختلف سعی کنید تا برای مردم تخفیفاتی در نظر بگیرید و این موارد را از طریق شبکه های اجتماعی و تراکت نیز می توانید اطلاع رسانی کنید. از سوی دیگر، شما می توانید کلاس های مختلفی را در رستوران خود برگزار کنید؛ از جمله کلاس های آشپزی، تزیین سفره و … تا مردم بتوانند همه جانبه از رستوران شما بهره ببرند.
 
سعی کنید به مشتریانی که به رستوران شما می ایند یک یادگاری هدیه دهید. حال این یادگاری میتواند در قالب یک جا کلیدی و یا هر چیز دیگر باشد تا مشتریانتان دلایل زیادی برای خرید و مراجعه به شما داشته باشند. سعی کنید یادگاری هایی که هدیه میدهید به صورت هفتگی و یا هر چند وقت یکبار تغییر کنند تا مشتریان هر بار یک نوع جنس با خود به خانه نبرند. حد المکان سعی کنید هدیه ها را ارزان ولی با کیفیت تهیه کنید.
 
در نظر داشته باشید که نظم همواره حرف اول را میزند پس سعی کنید این نظم را در قالب های گوناگون به مشتریان نشان دهید. برای مثال شما می توانید برای پوشش کارکنانتان از رنگ های شفاف و زیبا و ترکیب رنگ های دلنشین استفاده کنید برای مثال ترکیب رنگ مشکی و قرمز و یا مشکی و زرد برای خدمتکاران و ترکیب رنگ های سفید و مشکی و یا سفید و آبی برای آشپز و سرآشپزان می تواند مفید باشد. (آشپز ها بهتر است رنگ لباسشان سفید باشد و لباس هایشان را همیشه تمیز و مرتب نگه دارند تا مشتریان اطمینان حاصل کنند که کار انها تمیز و بهداشتی بوده است از سوی دیگر بهتر است که لباس خدمتگذاران مشکی باشد تا در صورتی که در حال نظافت جایی در رستوران لباسشان آلوده شد، این الودگی چشم مشتریان را اذیت نکند.)

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال