086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ایده های منوی غذا

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

یکی از اولین قدم‌ها در آغاز کار تهیه غذا، تهیه ایده‌های منو است. رستوران خود را در سطح بعدی با دستور العمل‌های اصلی تهیه کنید تا مشتریان  را تحت‌تاثیر قرار دهید. یک منوی متنوع تهیه کنید تا درخواست حجم بیشتری از مشتریان را به خود جلب کنید.

 

چیزهایی که باید در هنگام انتخاب غذاهای آماده به یاد بیاورید

در دسترس بودن مواد تشکیل دهنده، برخی از دستور العمل های عجیب و غریب مواد تشکیل دهنده کاملا مناسب هستند، اما نه بر روی کاغذ. غذاهای تازه، عجیب و غریب و یا به هر دلیلی، غذاهای نادر، گرانتر هستند . این یک هزینه اضافی است که ممکن است به سود و افزایش هزینه برای هر بشقاب مشتری شما باشد.

هزینه برای هر پذیرایی - به یاد داشته باشید که مشتری رئیس است. اگر درخواست یک غذای عجیب و غریب یا گران‌قیمت را بکند، نیازهای خود را برآورده کرده و تنظیمات قیمت را بر مبنای تعویض منو پاک می کنند. اگر مشتری شما به دنبال یک منوی غذای ارزان‌تر است، بخش دستورالعمل ما را چک کنید تا برای راضی کردن مردم غذاهای اقتصادی پیدا کنید.

زمان در آشپزخانه - برخی دستور العمل‌های بیشتر درگیر هستند و بنابراین به زمان بیشتری نسبت به بقیه نیاز دارند. زمانی که مقدار زیادی چیزهای خاص را پیش از زمان آماده می‌کنید، ممکن است به کارکنان بیشتری نیاز داشته باشید تا غذاها را تازه نگه دارید و به هزینه‌های خود اضافه کنید. در نظر بگیرید، در زمان انتخاب یک دستورالعمل برای پیدا کردن یکی از بهترین شرایط زمان و شرایط آشپزخانه، زمان تهیه یک دستور پخت را در نظر بگیرید.

 

ایده‌های منو به صورت کلاسیک

در حالی که برخی دستور العمل‌ها درست هستند، اغلب برنامه ریزان ، و آن‌هایی که دوست دارند در حال جستجو برای یک چرخش منحصر به فرد هستند تا موقعیت آن‌ها برجسته شود. دستور العمل‌های زیر یک تغییر تازه را به برخی از موارد مورد علاقه قدیمی اضافه می‌کنند و باعث می‌شود که شما جسارت و شجاعت شرکت را به مرحله میانی جلب کنید. برای کمال اعتماد به نفس، چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد، اما آن را با چند تا از این غذاها مخلوط کنید تا یک استعداد را در هر موقعیتی به آن اضافه کنید.

برای انتخاب همه جانبه، مطمئن شوید که مقوله های زیر را پوشش می دهید:

 

غذاهای آماده

سالاد، سوپ و سیب ها

غذای اصلی

دسرها

پیشنهاد تنوع مناسب در هر کدام از این دسته‌ها، فرمول سری برای یک منوی جذاب برای مشتریان متنوع است. اگر در دنیای سفارشی سازی زندگی می‌کنیم، برخی از غذاهای مشترک را در میان گزینه‌های غیر معمول به اشتراک بگذارید و فراموش نکنید که انعطاف‌پذیر باشید.

 

ایده‌های منو به کار گیری خلاقانه

 

دستور العمل‌های خود را در چهار مرحله آسان فرم دهید. یک روز را در آشپزخانه سپری کنید و ممکن است ترکیب پنهانی خود از گیاهان و ادویه را کشف کنید. از مواداولیه محلی و فصلی برای خلق شاهکارهای خود استفاده کنید، اما باید اقدام‌های لازم را برای محافظت از دستور العمل‌های خود در برابر رقبا انجام دهید.

با یک دستورالعمل ثابت شروع کنید

به عنوان مثال، برای ایجاد شیرینی خود، با دستورالعمل ثابت با مواد تشکیل دهنده ساده پخت به عنوان پایه شروع کنید:

2 1/4 فنجان آرد تمام عیار

1/2 قاشق چای خوری سودا

1 فنجان (2 میله) کره .، دمای اتاق

1/2 فنجان قند دندانی

1 قاشق چای خوری قهوه ای بسته بندی شده

1 قاشق چای خوری نمک

2 قاشق چای خوری عصاره وانیل خالص

2 تخم مرغ بزرگ

2 فنجان (حدود 12 اونس) نیمه شکلات و / یا شکلات شیر شکلات

 

هر گونه مواد تشکیل دهنده ای را که برای تولید ماده حیاتی نیست، بیرون آورید (در این صورت ما می توانیم آرد، کره، شکر، تخم مرغ، نمک و نوشیدنی را نگه داریم).

 

مواد لازم را ترکیب کنید و مواد غذایی خود را اضافه کنید

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک ظرف شیرین یا طعمی ایجاد کنید و طعم های منحصر به فرد خود را اضافه کنید. این ترکیبات را در نظر بگیرید که در هر دستور غذا به خوبی جفت می شود.

 

تجدید نظر شما

زمانی که در مورد تغییر مسیر از دستور العمل‌های مورد علاقه خود تردید دارید، سعی کنید یک روش کلاسیک مورد علاقه را به شیوه‌ای جدید ارائه دهید. آن را به شکل مشخصی ببرید، یا اشیا را در یک ترکیب‌بندی متفاوت قرار دهید تا به طور کامل به اشیا صفحه نمایش داده شود. شما شگفت‌زده خواهید شد که تغییرات اندکی در ارائه شما می‌تواند منجر به این شود که غذای شما به فرد منحصر به فرد تبدیل شود.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال