086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

هر چیزی که شما نیاز دارید درباره سیستم‌های موبایل همراه بدانید

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

همانطور که سال‌ها گذشته‌است، مردم کم‌تر پول نقد باخود حمل می‌کنند. در نتیجه، بسیاری از مشتریان تصمیم می‌گیرند که با کارت‌های اعتباری یا خدمات پرداخت همراه، خریدهای خود را انجام دهند. اگر شما صاحب کسب‌وکار یا اپراتورهستید، باید کسب‌وکار خود را با تغییر گرایش‌ها در رستوران‌ها تغییر دهید، و استفاده از یک سیستم POS موبایل اولین اقدام می باشد. این مقاله به این معنی است که یک سیستم اعتباری همراه چه چیزی است، چرا برای کسب‌وکار شما مفید است، چه ویژگی‌هایی باید گنجانده شوند و برخی گزینه‌های عالی برای شروع بکار خواهند بود.

 

POS موبایل چیست؟

POS موبایل یا نقطه فروش یک دستگاه تلفن همراه مانند یک گوشی هوشمند یا تبلت است که یک تراکنش مالی را با مشتری از طریق یک برنامه یا نرم افزار انجام می دهد. زمانی که از یک سیستم اطلاعات همراه استفاده می‌کنید، دستگاه شما همان عمل را به صورت یک ثبت نقدی انجام می‌دهد. اصطلاح  POS تلفن همراه به هر دو سخت افزار مربوطه مانند کارت خوان مورد استفاده شما برای کشیدن کارت های مشتریان و نرم افزار پرداخت دیجیتال پرداخت می کند.

هنگامی که برای خدمات pos تلفن همراه ثبت نام می کنید، معمولا این شرکت به شما یک کارت خوان را می دهد که می توانید به تبلت یا گوشی هوشمند خود وصل کنید و برای انجام معاملات خود استفاده کنید. بعضی از شرکت ها ممکن است به شما افزودنی های دیگری مانند برچسب های دستگاه یا افرادی را برای رسیدگی از چاپگر شما ارسال نمایند.

 

چه نوع موسسات از POS موبایل استفاده می کنند؟

یکی از بزرگترین مزایای سیستم های POS موبایل این است که آنها قابل حمل هستند، و کار از آن برای کارهای که بصورت سیار میباشد مانند کامیون های مواد غذایی مناسب می کند. بیشتر سیستم های مدرن POS بیش ازحد قابلیت حمل دارند که باعث می شود آنها را به انواع دیگر موسسات جذاب تبدیل کنند. در نتیجه، سیستم های تلفن همراه POS مناسب برای هر نوع رستوران، نانوایی، غذا، یا سایر انواع خدمات غذایی است.

 

پرداخت های موبایل چیست؟

پرداخت‌های تلفن همراه، تراکنش هایی هستند که کاملا دیجیتال هستند،و مشتریان برای خرید و فروش کالاها و یا پرداخت آنها نیازی به کارت اعتباری ندارند. در نتیجه، پرداخت‌های تلفن همراه نیازی به هیچ سخت‌افزار برای انجام آن ندارند. بسیاری از سیستم های پرداخت محبوب مانند اپل پرداخت، Google Pay یا PayPal وجود دارد.

این سیستم‌ها محبوب نسل جوان میباشد که نمی‌خواهند پول نقد داشته باشند و یک روش ساده - دیجیتالی پرداخت را ترجیح دهند. پرداخت‌های همراه همچنین برای کامیون‌های غذا،و بازرگانان در فستیوال‌ها و رویدادهای خارج از خانه که مشتریان ممکن است بخواهند خرید را انجام دهند، و نمی‌خواهند کیف پول خود را به یک رویداد شلوغ وارد کنند خیلی عالی میباشد.

 

چرا از POS استفاده می‌کنید؟

 

سیستم‌های پیشرفته POS یک روش ترجیحی برای پرداخت توسط بسیاری از تجارت‌های کوچک به دلیل انعطاف‌پذیری شان تبدیل شده‌اند. علاوه بر این ،مناسب کامیون ها مواد غذایی هم میباشد زیرا آنها قابل حمل هستند، و می‌توانند با کسب‌وکار خود آن را جابجا کنند، و فضای کمتری را اشغال می‌کنند که در یک فضای محدود هم ضروری است.

با توجه به نظر کاترین از پوستر، سیستم‌های قابل‌اطمینان اطلاعات تلفن همراه برای این منظور طراحی شده‌اند تا زندگی شما را ساده‌تر کنند." علاوه بر کمک به رستوران‌ها و معاملات دیجیتال، سیستم‌های mPOS دارای چندین ویژگی مفید دیگر هستند که آن‌ها را برای کسب‌وکار شما یکپارچه می‌سازند.

 

ویژگی‌های اساسی برای یک سیستم اعتباری همراه

بسیاری از خدمات MPOS وجود دارد و هر یک از آنها دارای ویژگی های خود و افزودنی های هستند که آنها را متفاوت می سازد، بنابراین شما باید گزینه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند. اما، چند ویژگی وجود دارد که برای هر رستوران مفید هستند و شما باید در هنگام خرید اطمینان داشته باشید.

در اینجا 8 ویژگی برتر که سیستم موبایل شما باید داشته باشد آورده شده‌است:

1-امنیت مهم‌ترین ویژگی سرویس POS است چون شامل پول مشتریانتان است. بهترین سیستم POS تلفن همراه باید دارای امنیت بالای خط باشد تا از سرقت هویت یا هزینه ها جلوگیری شود.

2-یک رابطه بصری ساده و آسان برای استفاده ضروری است. POS تلفن همراه شما باید ساده باشد، بنابراین نیازی نیست که زمانی که مشتریان منتظر هستند وقت تلف کنید.

3- pos موبایل شما باید شامل نرم‌افزار یکپارچه مالی و حسابداری باشد. استفاده از یک سیستم mPOS می‌تواند به ساده کردن حسابرسی رستوران شما کمک کند و فرآیند را هموارتر کند.

4-" سیستم‌های تلفن همراه باید یک راه‌حل از فهرست موجودی شما ارائه کنند. سث از Upserve می‌گوید: " بیش از ۶۰ درصد از اپراتورهای رستوران می‌گویند که هزینه‌های غذا یک چالش مهم برای تجارت خود هستند." با دنبال کردن موجودی خود، به راحتی می‌توانید ببینید که چه تنظیماتی برای کمک به کاهش هزینه‌های غذا باید انجام شود.

5-علاوه بر این، با توجه به گفته سث از Upserve، "سیستم‌های تلفن همراه باید به شما اجازه دهند که کدام منوی غذا را اجرا کنید" این کار می‌تواند به شما کمک کند تنظیمات منو را انجام دهید، زباله را کاهش داده، و فروش خود را افزایش دهید.

6-توانایی کار آفلاین بسیار مهم است. گاهی ممکن است ارتباط اینترنتی شما با شکست مواجه شود، اما نباید کل کسب‌وکار شما را از خط خارج کند.

7-در صورت درخواست، دستگاه pos تلفن همراه شما باید توانایی ارسال فاکتورها به مشتریان خود را از طریق ایمیل به جای رسیدهای چاپی داشته باشد.

8-امروزه بسیاری از سیستم‌های کارت خوان دارای ویژگی‌هایی هستند که اطلاعات مشتری را جمع‌آوری می‌کنند. این به شما این امکان را می‌دهد که مسیر کسب و کار را براساس علایق مشتریان خود تغییر دهید. علاوه بر این، اگر مشتریان شما برگردند، می‌توانید یک تجربه شخصی تری ایجاد کنید.

 

بهترین سیستم‌های POS تلفن همراه

چندین سیستم mPOS وجود دارد، اما شما از کجا می‌دانید که کدام یک از آن‌ها بهتر است و بیش‌ترین ویژگی‌ها را دارد؟ ما یک لیست کوتاه از برخی از گزینه‌های برتر POS را گردآوری کرده و برخی از بهترین ویژگی‌های آن‌ها را برای کمک به شما در تصمیم‌گیری فهرست کردیم.

Upserve: یکی از بهترین ویژگی‌های آن آموزش و پشتیبانی آن‌ها است، و تیم آن‌ها به این مساله کمک می‌کند که رستوران شما هر چیزی را که نیاز دارد به موفقیت برساند. علاوه بر این، Upserve دارای یک سیستم منو هوشمند، یک تابع جستجو منو، و توانایی تجزیه و تحلیل، در میان بسیاری از ویژگی‌های مفید دیگر است.

پوستر: دارای یک رابط کاربر پسند و بصری، انتخاب عالی است، به ویژه برای کامیون مواد غذایی و کسب و کارهای تلفن همراه. پوستر دارای بسیاری از ویژگی های مفید مانند امنیت داده ها، تغییرات منو آسان، مدیریت موجودی و غیره.

میدان: یکی از بهترین سیستم‌های اطلاعات تلفن همراه شناخته‌شده، میدان دارای ویژگی‌های اساسی بسیاری برای موسسات غذایی است. به عنوان مثال، آن‌ها به شما این امکان را می‌دهند که فهرست موجودی خود را پی‌گیری کنید، گزارش‌ها مبتنی بر داده‌های فروش، و از همه مهمتر یک سیستم متقابل و سیستم شهودی را ایجاد کنید.

 

بهترین سیستم POS موبایل بسیاری از ویژگی‌ها و طراحی‌های مفید را با یک بخش از نرم‌افزار ترکیب می‌کند که به ساده کردن کسب‌وکار شما کمک می‌کند. هنگام تصمیم‌گیری در مورد این که کدام نوع باید انتخاب شود، باید در نظر بگیرید که کدام ویژگی‌ها برای کسب‌وکار شما ضروری هستند و همه گزینه‌های موجود.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال