086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تجهیزات موردنیاز آشپزخانه هر رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

هنگام باز کردن یک رستوران جدید یا نوسازی یک رستوران موجود، انتخاب تجهیزات رستوران درست برای موفقیت ضروری است. ما لیستی از تجهیزات ضروری رستوران ایجاد کردیم، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که همه ی قسمت های اشپزخانه شما زمانی که آشپزخانه تان را تمیز می‌کنند، پوشش داده می‌شوند. توجه داشته باشید که انواع مختلف رستوران‌ها ممکن است نیاز به قطعات اضافی از تجهیزات و یا سبک‌های مختلف داشته باشند که ممکن است در این فهرست گنجانده نشده باشند. در عوض، این فهرست شامل اقلامی است که هر رستورانی به آن نیاز دارد، و پایه‌ای را فراهم می‌کند که شما می‌توانید برای برآورده کردن نیازهای خاص خود، از آن استفاده کنید.

 

تجهیزات آشپزی

تجهیزات آشپزی سنگ بنای هر آشپزخانه تجاری است. زمانی که تجهیزات آشپزی را برای رستوران خود انتخاب می‌کنید، در مورد چیزهایی  که اغلب از آن‌ها می خواهید استفاده می‌کنید فکر کنید. با اینکه قطعات کوچک‌تر ممکن است ارزان‌تر باشند،ممکن است به طور مرتب از آن‌ها استفاده کنید، و کسب‌وکار خود را بیشتر در طولانی‌مدت خرج کنید.

تهیه لیستی از تجهیزات ضروری پخت‌وپز برای رستوران‌ها:

فر: این قطعه از تجهیزات می‌تواند برای پخت، کبابی کردن و ... مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه، یک فر (یا چند اجاق)بسته به کسب‌وکار شما ضروری است.

محدوده: شما می‌توانید بسته به نیازهای شما و تنظیمات آشپزخانه هر کدام محدوده الکتریکی یا گازی را انتخاب کنید.

گریل: سرخ کن ها و دیگر گریل ها طعم دود را می‌دهند که برای بسیاری از دستور العمل‌های مختلف کامل است.

ماهی تابه: شبیه به گریل ها هستند، اما با سطح فلزی صاف، ماهی تابه ها تکیه‌گاه اصلی در رستوران‌ها هستند و می‌توانند برای انواع مختلفی از روش‌های پخت‌وپز مورد استفاده قرار گیرند.

تجهیزات نگه داری:کابینت ها غذای شما را در دمای خاصی نگه می‌دارد که آن‌ها را برای نگه داشتن غذا ایده‌آل می‌سازد تا زمانی که قبل از پخت آماده باشد.

توستر: اگر رستوران شما برای صبحانه باز باشد، توستر تجاری برای نان و شیرینی های شما ضروری است.

مایکروویو: مایکروویو یک راه مناسب برای گرم کردن ، انجماد مواد غذایی یخ زده و محصولات مجدد گرمایی است.

علاوه بر این، با تجهیزات پخت و پز، ضروری است که شما نوع قدرت مناسب برای آشپزخانه خود را انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که برای نصب تجهیزات آشپزی خود با موفقیت می توانید از لوله های گاز اضافی و دیگر اجزای دیگر استفاده کنید.

 

یخچال و تجهیزات ذخیره‌سازی

یخچال جای شما را برای نگهداری تجهیزات و مواد اولیه برای شما فراهم می‌کند. بزرگ‌ترین عامل برای جستجو در هنگام انتخاب تجهیزات ذخیره‌سازی، ظرفیت و شکل است. شما باید تجهیزاتی را که بتواند میزان غذا را که رستوران شما نیاز دارد، و همچنین تجهیزاتی که متناسب با طرح آشپزخانه شما هستند را انتخاب کنید.

 

تجهیزات یخچال

سبک‌های مختلفی از تجهیزات یخچال وجود دارد، و سبک انتخابی شما به نوع شما از رستوران و نیازهای اولیه یخچال بستگی دارد. اما در اینجا چند مثال وجود دارد که یک رستوران استاندارد ممکن است انتخاب کند:

فریزر: مثل یخچال، فریزر در اندازه‌های مختلف و سبک‌های مختلف برای متناسب کردن نیازها و ظرفیت‌های غذایی شما ظاهر می‌شود.

یخ ساز: ماشین‌های یخی جز تجهیزات ضروری برای خدمات نوشیدنی در هر رستورانی هستند. علاوه بر این، کافه‌ها و فروشگاه‌های خواربار ممکن است از یخ برای ساخت نوشیدنی ها و بستنی استفاده کنند.

 

تجهیزات سرایداری

نظافت در صنعت غذا ضروری است، بنابراین باید مطمئن باشید که کسب‌وکار جدید شما تمام تجهیزات سرایداری و ملزومات تمیز کردن را دارد. رستوران‌های مختلف ممکن است نیاز به لوازم تمیز کردن مختلف بسته به لوازم و کفپوش داشته باشند، اما لیستی از لوازم تمیز کردن ضروری که هر عملیات به آن نیاز دارد را تنظیم می‌کند:

پارچه های میکروفیبر و ژاکت های تمیز: پارچه های میکروفیبر، نشان از استفاده زیادی در رستوران ها، از تمیز کردن ، پاک کردن جداول و صندلی، جلا دادن ظروف و موارد دیگر دارد.

3 سینک محفظه: این محصولات برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن محصولات خود به طور کامل و به دنبال کد های بهداشت ضروری هستند. علاوه بر 3 سینک محفظه شما نیز باید در یک تله چربی و یک شیر آب تجاری سرمایه گذاری کنید.

مواد شیمیایی و مواد ضدعفونی کننده مواد غذایی: مواد شیمیایی مناسب برای تمیز کردن تجهیزات تجاری خود را انتخاب کنید و فراموش نکنید که مواد شیمیایی ضدعفونی کننده را که محصولات خود را برای تماس با مواد غذایی حفظ می کنند، دریافت کنید.

سطل های زباله و سطل های بازیافت: هر تاسیسات نیاز به یک محل برای خلاص شدن از زباله ها دارد. خرید سطل های زباله و سطل های بازیافت و  آنها را به طور استراتژیک در محل خود قرار دهید.

سطل های شستشو: کف پوشان خود را در انتهای روز پاک می کند تا پاک و آشفتگی هایی را که در طول سرویس جمع شده است پاک کنید.

علائم کف مرطوب: علاوه بر زمین، شما به علائم زمینی مرطوب نیاز خواهید داشت تا به مشتریان و کارمندان هشدار داده شود که در هنگام راه رفتن روی زمین مرطوب احتیاط کنند.

لوازم جانبی: مطمئن شوید که سرویس‌های بهداشتی خود را با لوازم بهداشتی مانند کاغذ توالت، دستمال‌کاغذی، صابون دستی، و میزهای در حال تغییر کودک نگهداری کنید.

 

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال