086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چگونه می توان میزان عملکرد کار کارکنان رستوران خود را کاهش داد

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

رستوران‌ها دارای گردش مالی بالایی می باشند. گاهی اوقات کنار گذاشتن کارکنان رستوران اجتناب‌ناپذیر است، اما چند روش وجود دارد که شما می‌توانید کارکنان خود را خوشحال نگه دارید تا کنار هم مانند یک تیم کار کنید. در این مقاله، ما در مورد برخی از رایج‌ترین دلایلی که چرا کارکنان تمایل دارند شغل رستوران خود را ترک کنند و برخی از استراتژی‌هایی که شما می‌توانید برای حفظ آنها استفاده کنید را مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

چرا حفظ کارکنان مهم است؟

هر زمانی که یکی از کارکنان رستوران شما را ترک می‌کند، حتی اگر آن‌ها تنها برای یک روز در رستوران شما حضور داشته باشند، در حدود دو برابر دست‌مزد آنها برای جایگزین کردن نیروی جدید برای شما هزینه خواهد داشت، به این معنی که یک استخدام بد، به سادگی دارایی شما را کم می کند.

 

توصیه‌هایی برای کاهش عملکرد کارمند در رستوران

هر کدام از کارکنان شما یک فرد با نقاط قوت و ضعف خاص خود می باشد. دقت کنید به جایی که هر فرد درگیر آن است و از آن برتری دارد. هیچ راه‌حل مناسبی برای همیشه وجود ندارد که همه را خوشحال نگه دارد، اما چند دلیل مشترک وجود دارد که چرا کارکنان تمایل دارند شغل خود را ترک کنند. با تلاش برای پرداختن به برخی از این چیزها قبل از اینکه به یک مشکل تبدیل شوند، شانس بهتری برای ایجاد تیمی دارید که دور هم جمع می‌شوند.

 

نشانی هر یک از نیازهای منحصربفرد کارکنان

چه اولین روز آن‌ها در رستوران باشد و چه روز دهم آن‌ها در رستوران، سعی کنید هر عضوی از کارکنان خود را نشان دهید که آن‌ها بخش بزرگی از تیم هستند.

شروع به کار خوب - سعی کنید احساسی به دست آورید که کارکنان از آموزش مفصل در مقابل آن بهره‌مند خواهند شد. افراد بهترین‌ها را از کشف مسائل خود یاد می‌گیرند.

پرورش اهداف بلند مدت - ایجاد فرصت برای رشد و پیشرفت.

پرداخت هزینه ها برای کلاس ها و آموزش ها - برای کارمندان خود هزینه کنید تا دانش و تجربه خارج از خود کسب کنند (مانند گواهی‌نامه‌های ServeSafe) تا یک انگیزه عالی برای آن‌ها باشند، اما رستوران شما همچنین از داشتن افراد مطلع در تیم خود سود می‌برد.

 

در کارکنان خود سرمایه‌گذاری کنید

بیشتر مردم برای حرکت به طرف یک موقعیت خاص دارای انگیزه مالی هستند. با پرداخت دست‌مزد رقابتی به کارکنان و افزایش درآمد آن‌ها در طول زمان، احتمال کمتری وجود دارد که میزان گردش مالی بالا را ببینید. تشویق یادگیری و رشد و همچنین ایجاد یک فضای امن و سرگرم کننده، راه های زیادی برای خوشحالی کارکنان شما می باشد.

اگر کارمندان شما احساس رضایت از شغل خود در رستوران داشته باشند، آنها شما شادتر خواهند بود و انگیزه بیشتری خواهند داشت. کسب مهارت‌های جدید که می‌توانند برای کارهای روزانه خود درخواست دهند می‌توانند به مردم کمک کنند تا کار آنها ارزش پیدا کنند. به دست آوردن پول بیشتر، حتی اگر هر ساله یک افزایش کوچک داشته باشد، راهی خوب برای پاداش دادن به کارکنان وفادار تان است و به آن‌ها کمک می‌کند تا شما ببینید چقدر آنها زمان صرف کار خود می کنند. این حالات می‌تواند راهی برای درک احساس کارکنان تان باشد. برای خلاصه کردن یک چک لیست سریع:

افزایش دستمزد

آموزش / کلاس ها

فعالیت گروه سرگرمی / جشن های تعطیلات

 

ایجاد پیشنهاد رایگان برای کارمندان خود

یک شغل خوب بیشتر از کسب درآمد مهم می باشد. ایجاد یک محیط کار ایمن و اینکه در آن کارکنان احساس امنیت داشته باشند، راهی برای بهبود فرهنگ رستوران شما می باشد. برخی از ساده‌ترین و متداول‌ترین محرک‌ها عبارتند از:

گفتگوها را به طور منظم با هر عضو پرسنل خود داشته باشید تا مطمئن شوید که از کار راضی هستند. همیشه باید تلاش کنید تا هر مشکلی را حل کنید تا توجه شما را جلب کنند.

 

نگهداری مدیریت رستوران

مدیر شما کلید یک کارمند خوشحال و موفق است. بنابراین مطمئن شوید که تمام تلاش خود را تا می‌توانید انجام دهید تا به آن‌ها کمک کنید موفق شوند. چند مثال شامل موارد زیر می‌شود:

به آن‌ها کمک کنید اولویت‌بندی بکنند - درک کنید که نقش مدیریت می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. به جای اضافه کردن فشار بیشتر، دقت کنید که حرفهای آن‌ها را بشنوید و به مدیر خود کمک کنید به راه حلی دست پیدا کند که برای همه کارساز باشد.

اگر نمی‌دانند چه چیزی از آن‌ها انتظار دارید، مدیران نمی‌توانند کار خود را انجام دهند. به طور مشابه، اگر به طور مداوم ذهن خود را تغییر دهید، نمی‌توانند به موفقیت کسب‌وکار شما کمک کنند. یک رویکرد منطقی به اهداف کاری خود داشته باشید و مطمئن شوید که انتظارات شما واضح و دست‌یافتنی است.

به پیشنهادها آن‌ها گوش دهید - نیازی نیست به همه ایده‌های آن‌هاعمل کنید، اما اگر تصمیم گرفتید که یکی از پیشنهادهای آن‌ها برای کسب‌وکار شما مناسب نخواهد بود، حتما علت آن را از فرد بپرسید.

 

چگونه می‌توانم افراد مناسب را در میدان اول استخدام کنم؟

 

یک هنر برای مصاحبه با کارمندان آینده‌نگر وجود دارد. این تا حدی شهودی است و تا حدودی هم تمرین. اما بخش سوم استراتژی وجود دارد: استراتژی.

برای مراجع درخواست کنید. و آن‌ها را بررسی کنید!

آیا رزومه آن‌ها نشان می‌دهد که آنها استخدام می شوند.

در مورد سوالات مصاحبه خود استراتژیک باشید.

در حالی که هیچ روش مطمئنی برای انتخاب افراد وجود ندارد، این راه‌حل‌ها می‌تواند به کارکنان شما کمک کند تا در کسب‌وکار شما سرمایه‌گذاری کنند. به حرف های کارکنان خود گوش دهید. با هر فرد به عنوان فردی با نیازهای منحصر به فرد، به خصوص در طول دوره آموزشی آن‌ها رفتار کنید. و فراموش نکنید که چیزهای اضافی (مانند وعده‌های غذایی کارکنان و جشن‌های تعطیلات)می‌تواند وفاداری و شادی کارکنان را بهبود بخشد. هرگز خیلی دیر نشده است که تکنیک‌های اجرایی کردن بهترین کارمندان خود را شروع کنید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال