086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

افتتاحیه بزرگ برای رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شما تلاش زیادی میکنید که رستوران خود را برای باز کردن آماده کنید، پس چرا از باز کردن رستورانتان در یک روزخاص برای ایجاد جلب توجه مشتریان به کسب و کار جدید و رستوران خود استفاده نمی‌کنید؟ یک افتتاحیه بزرگ و چشمگیر راهی خوب برای ایجاد همهمه و بازاریابی در شهر می باشد. این رویداد به عنوان اولین فرصت شما برای دعوت کردن مشتریان به رستوران شما می باشد، انواع منوهای پیشنهادی را به مشتریان نشان دهید، نکات زیر را دنبال کنید تا بتوانید بهترین روز کسب‌وکار خود را به دست آورید.

 

برنامه افتتاحیه بزرگ خود را زودتر آغاز کنید

قبل از باز کردن رستوران، شما باید مطمئن شوید که یک برنامه منظم برای روز افتتاحیه دارید. آماده بودن پیش از باز کردن رستورانتان این امکان را به شما می‌دهد تا در آن روز تمرکز داشته باشید و از آن روز بزرگ لذت ببرید. یک فهرست از کارهایی که قرار است انجام دهید تهیه کنید، از جمله یک چارچوب زمانی برای هر فعالیت، هزینه‌های تخمینی، و اینکه چه کسی می‌تواند کدام وظایف را انجام دهد و به رستوران کمک کند.

در اینجا چند نکته برای تمرکز وجود دارد، زمانی که می خواهید شروع به برنامه‌ریزی برای مراسم افتتاحیه رستوران خود کنید:

-یک روز برای افتتاحیه رستوران خود انتخاب کنید: زمانی که یک روز را انتخاب می‌کنید، از سایر روبدادهای منطقه ای که رستوران شما هست آگاه باشید تا از رقابت برای مشتریانی که به رستوران شما می آیند جلوگیری کنید.

-یک چارچوب زمانی انتخاب کنید: مراسم افتتاحیه چند ساعت زمان می برد ؟ تصمیم بگیرید که افتتاحیه می خواهید یک صبحانه، ناهار و یا شام به مردم بدهید و برای چند ساعت رستوران میتواند باز بماند.

-داوطلبان یا کارمندان را استخدام کنید: زمان کافی برای خودتان بگذارید تا کارمندان را برای افتتاحیه بزرگ آموزش دهید. یا داوطلبانی را که مایل به کمک هستند جمع آوری کنید.

-تنظیم بودجه: در ابتدای رستوران بودجه ای را برنامه ریزی کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

 

برگزاری یک افتتاحیه آزمایشی

میزبان یک "افتتاحییه آزمایشی" همراه با تعداد محدودی مهمان برای تست کارکنان، جریان و جو رستوران شما قبل از افتتاحیه بزرگ باشید. این به شما و کارکنان رستوران شما این امکان را می‌دهد که قبل از باز کردن رستوران به طور رسمی، هر گونه مشکل را برطرف کنید.

از این فرصت برای دریافت بازخورد مفید از دوستانتان قبل از باز کردن رستوران برای مردم استفاده کنید. زمان کافی بین افتتاحیه آزمایشی و افتتاحیه اصلی بزرگ را برای تنظیم منوی خود، سبک خدمات، و یا جو مجاز بگذارید. با این حال، انتظار بیش از حد طولانی می‌تواند باعث کاهش یا از دست دادن علاقه مشتریان شما برای افتتاح رستوران شما بشود.

 

به مشتریان یک دلیل برای بازدید بدهید

 مهم است که به شرکت کنندگان در افتتاحیه اصلی چیزی ارائه دهید که آن‌ها مشتاق باشند به رستوران شما بیایند. طعم غذاهای شما به بهترین شکل باعث می شود رستوران شما را به دیگران پیشنهاد دهند.

 

کمک‌های خیریه را به رویداده‌ای جامعه پیشنهاد دهید

زمانی که سعی دارید در مورد کسب‌وکار خود از طریق رویدادهای محلی صحبت کنید، با یک خیریه مشهور در این زمینه صحبت کنید. نه تنها این رابطه به شروع کار رستوران شما کمک می‌کند، بلکه نشان می‌دهد دلیلی که ممکن است به مشتریان خود بیشتر نزدیک شوید و شور و هیجان دارید.پیشنهاد دهید بخشی از درآمد حاصل از آن روز رستوران را به خیریه اهدا کنید. 

اخبار درباره افتتاحیه را پخش کنید

چندین روش برای تبلیغ افتتاحیه بزرگ رستوران شما وجود دارد. از رسانه‌های اجتماعی گرفته تا آگهی‌ها (آگهی‌ها)، در اینجا چند روش وجود دارد که شما می‌توانید به هنگام تبلیغ برای رویداد خود در بازار از آن استفاده کنید.

استفاده از وب سایت‌های ارتباط جمعی

وب سایت‌های ارتباط جمعی روشی دوستانه برای انتشار سریع اخبار مربوط به رویداد شما هستند. از نکات زیر در استراتژی رسانه اجتماعی خود استفاده کنید تا علاقه خود را قبل از افتتاحیه بزرگ رستوران خود ایجاد کنید:

-پیشنهادات و رقابت ها را به طور انحصاری برای طرفداران ارائه کنید.

-برای قرار دادن مخاطبان خود برای پیدا کردن آن ها به پستهای خود بپیوندید.

-تشکیل تیم با فرم های بزرگ و یا گروه‌ها

-ایجاد رویداده‌ای فیس بوک برای داشتن مشتریان بالقوه به طور آنلاین

-عکس‌های فضای جدید خود، موارد منو و کارمندان را به اشتراک درآورید.

 

برگه های دعوت نامه

بسته به بازار هدف شما، ایجاد دعوت نامه های چاپی، آگهی ها و کارت پستال ممکن است رویکرد موثرتری باشد. ارسال یک کارت پستال به خانوارهایی که ممکن است در رستوران شما علاقه مند باشند. به عنوان مثال، اگر شما یک رستوران خانوادگی را باز کنید، آگهی های تبلیغاتی را به خانواده های با کودکان جوان ارسال کنید. گزینه دیگری این است که آگهی های خود را در روزنامه محلی قرار دهید.

تخفیف یا مزایای رایگان مانند یک نوشیدنی یا دسر را با وعده غذایی خود برای تشویق مشتریان به دیدن رستوران شما پیشنهاد دهید.

اطمینان حاصل کنید که قبل از فرستادن دعوت نامه ها برای مشتریان، تمام اطلاعات مهم را در مورد آگهی های خود و یا کارت پستال بگنجانید. چند چیز که باید در کارت پستال گنجانده شود:

-نام و لوگو رستوران شما

-هر تخفیف یا کوپن مورد رایگان

-پیام شخصی برای دعوت از مشتریان

-تاریخ و مکان

-تصاویر رستوران یا ظروف مخصوص شما

-لینک های رسانه های اجتماعی

-شماره تلفن، به خصوص اگر رزرو توصیه می شود.

 

تماس با رسانه های رسانه محلی

روزنامه های محلی و ایستگاه های تلویزیونی اغلب افتتاحیه و باز کردن کسب و کارهای جدید و رستوران در منطقه را پوشش می دهند، بنابراین نگران نباشید و به آنها زمان و مکان افتتاحیه رستوران را اطلاع دهید . تبلیغات رایگان می تواند تعداد زیادی از مشتریان را جذب کند که ممکن است تا حالا از افتتاح رستوران شما باخبر نشده باشند. علاوه بر این، شما می توانید یک بازنگری از روزنامه های محلی را برای بازپخش نرم یا بزرگ خود دعوت کنید.

زمانی که از رسانه‌ها دعوت می‌کنید به رستوران شما بیایند، با اطلاعات مهم آماده شوید. یک کیت رسانه‌ای از جمله منوی رستوران، ساعات کاری، کارت ویزیت و هر اطلاعات اضافی که ممکن است برای آن‌ها مهم باشد را کنار هم قرار دهید.

اگر می‌توانید یکی از کارکنان رستوران را معرفی کنید تا تمام ارتباطات حرفه‌ای و روابط‌عمومی را اداره کنند. این فرد می‌تواند با خروجی‌های رسانه‌ای مختلف ارتباط برقرار کند، همه انتشارات مطبوعاتی را بنویسد، و به طور کلی به عنوان چهره رستوران شما خدمت کند.

موفقیت افتتاحیه بزرگ می‌تواند نام رستوران شما را در شهر مشهور کند و در طول سال‌ها مشتریان به رستوران شما بیایند. آن‌ها اخبار درباره کیفیت رستوران شما را از طریق دهان به دوستان خود پخش خواهند کرد. نشان دادن وفاداری به مشتریان از ابتدا می‌تواند سال‌ها به شما کمک کند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال