086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

حضور شرکت خلاق دما گستر اراک در دومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 

مدیر عامل شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مهندس یاسر کربلایی بیان کردند: شرکت خلاق دما گستر اراک «شیدپخت» مخترع گباب پز های تابشی در ایران و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه صنعتی، فست فود در کشور و خاورمیانه مفتخر است در دومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری حضورپیدا خواهد کرد. ضمنا شرکت خلاق دما گستر اراک در این نمایشگاه دو محصول جدید و منحصر بفرد را در این نمایشگاه معرفی و رونمایی خواهند کرد. 

شرکت خلاق دما گستر اراک از سال 87 شروع به تولید انواع کباب پز تابشی استاندارد در این نموده و اکنون علاوه بر کباب پز تابشی، انواع تجهیزات آشپزخانه و رستوران اعم از دیگ، اجاق، فر، میز کار، چرخ گوشت، فر برنج تک پرس، فر پیتزا، کانتر، یخچال، فریزر و غیره را تولید وعرضه می کند.

محصولات این شرکت علاوه بر ایران در بازار های اروپایی و خاورمیانه نیز شناخته شده و عرضه می گردد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال