086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

حضور شرکت خلاق دما گستر اراک در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام و ...

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران 98 در تاریخ 9 الی 12 تیر ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. همه ساله تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و رستوران در بخش آشپزخانه این نمایشگاه به معرف جدید ترین دستاورد های خود به بازدیکنندگان می پردازند.

شرکت خلاق دما گستر (شیدپخت) همچون سال های گذشته در این رویداد مهم حضور خواهد داشت و از جدید ترین دستاوردها و نوآوری های خود در این نمایشگاه رونمایی خواهد کرد.

انواع کباب پز تابشی، فر های برنج تک پرس و فر چند منظوره تابشی، سرخ کن صنعتی، دیگ ها و کبابگیر از جمله محصولات بهینه شده و جدید شیدپخت در این نمایشگاه در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

 

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال