086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

شرایط محل نصب کباب پز های تابشی شیدپخت

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

فشار گاز برای کباب پز تابشی  بین حداقل 18 میلی بار و حداکثر 35 میلی بار می باشد. در صورتی که فشار گاز بالاتر این مقدار باشد، می بایستی از رگولاتور مناسب استفاده شود. تهیه رگولاتور فوق الذکر بعهده خریدار می باشد.

 این وسیله برای استفاده از گاز طبیعی طراحی و ساخته شده است. در صورت عدم دسترسی به شبکه گاز طبیعی و نیاز به استفاده از گاز مایع؛ لطفا قبل از نصب خدمات پس از فروش را مطلع فرمائید. هزینه تجهیزات تبدیل سوخت بعهده خریدار می باشد.

 

نحوه تامین گاز مورد نیاز:

کلیه لوله کشی های گاز می بایستی مطابق دستورالعمل ها و استانداردهای شرکت ملی گاز ایران و استاندارد های ساختمان و با رعایت نکات ایمنی انجام شود.

کلیه اتصالات و لوازم بکار برده شده در سیستم گاز رسانی به دستگاه می بایستی در مقابل گاز نشت طبیعی و گاز مایع مقاوم باشد و قبل از شروع از بهره برداری می بایستی با کف آب صابون از نظر نشت گاز کنترل گردند.

جهت اتصال دستگاه به لوله کشی گاز می بایستی صرفاً از لوله های فلزی قابل انعطاف و یا شیلنگ های دو لایه منجیدار که همراه دستگاه ارسال می گردد، استفاده شود.

کلیه اتصالات و لوازم بکار گرفته شده در لوله کشی گاز منتهی به دستگاه می بایستی در مقابل گاز طبیعی و گاز مایع گازبند باشد.

قبل از استفاده از دستگاه می بایستی کلیه اتصالات بوسیله کف و صابون از نظر عدم نشت گاز کنترل و اطمینان حاصل گردد.

لوله های گاز و شیلنگ های اتصال دستگاه به شبکه گاز شهری یا کپسول گاز می بایستی به نحوی به دستگاه متصل گردند که از محل عبور محصولات احتراق و تابش امواج مادون قرمز کاملاً دور باشند.

 

شرایط محل نصب کباب پز های تابشی شید پخت

  • آماده نمودن تأسیسات محل نصب.
  • وجود انشعاب لوله های گاز در نزدیکی محل نصب جهت استفاده از گاز شهری.
  • در صورت استفاده از گاز مایع حتمأ از رگولاتور مخصوص استفاده شود .
  • درخواست اعــزام سرویسکار مجاز (جهت نصب دستگاه با مرکز خدمات مشتریان 34130681-086 شرکت تماس گرفته تا سرویسکاران مجاز و مورد تأیید به محل اعزام گردند .
  • هزینه خدمات سرویسکار مجاز جهت انجام موارد ذیل توسط شرکت پرداخت می شود و مشتری از بابت این موارد وجهی نمی پردازد :
  • سرویسکار مجاز با مراجعه به محل , شرایط لازم نصب را بررسی می کند و چنانچه شرایط لازم فراهم باشد , اقدام به نصب به صورت رایگان می نماید .
  • نصب رایگان دستگاه (نصب کباب پز و اتصال به شبکه گازی از طریق اتصالات مانند شلنگ گاز, راه اندازی کباب پز و آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان می باشد.)

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال