086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

روش های جالب جذب مشتری | قسمت دوم

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

پیشنهاد تخفیف:
 
مانند کالای رایگان تخفیفات هم شیوه ی مناسبی در جذب مشتری است.
 
مردم اغلب تخفیفات را روش مناسبی برای صرفه جویی در هزینه ها می دانند، تخفیفات تاثیرگذار هستند زیرا مشتری این کار را فرصتی می داند تا همان محصول را با قیمت مناسب خریداری نماید.
 
پیشنهادات و تخفیف ها همچنین یک راه قدرتمند برای تبلیغ نام تجاری شما هستند.
 
برخی از رستوران ها در ازای خرید برخی از محصولاتشان به مشتریان تخفیفات خوبی ارایه می دهند که همان مفهوم پروموشن است. به طور مثال مشتریان می توانند در ازای خرید یک عدد پیتزای پپرونی یک پیتزای سبزیجات با تخفیف 30 درصد دریافت کنند.
 
مسابقات جنجالی:
 
در رستوران خود مسابقات جذاب برگزار کنید.
 
یکی از فروشگاه هایی که تشک های طبی به فروش می رساند کار جالبی انجام داده است. این فروشگاه هر روز صبح برای سالمندان برنامه های ورزشی برگزار می کند و به آن ها راهکارهای پزشکی ارایه می دهد. در کنار بحث آموزشی این فروشگاه اوقات خوشی را به سالمندان هدیه می دهد. با توجه به اینکه بازار هدف این فروشگاه سالمندان هستند با این روش هر روز تعداد زیادی از این افراد به این فروشگاه سر می زنند و این یک فرصت برای فروش است.
 
شاید این ایده بتواند در رستوران کاربرد زیادی داشته باشد.
 
از چه راهی برای آگاهی سازی استفاده می کنید؟
 
با نفوذ عظیم اینترنت در زندگی مردم فارغ از اینکه کسب و کار شما در چه سطحی قرار دارد؛ به وب سایت و شبکه های اجتماعی نیاز دارید.
 
وب سایت و شبکه های اجتماعی همان بیلبوردی ست که می تواند تبلیغات شما را نمایش دهد و در تمام نقاط شهر قابل دسترسی است.
 
تبلیغات آنلاین:
 
مشتریان بیشتر از تماشای تلویزیون لذت می برند تا ورق زدن یک مجله!  وقتی تصمیم به خرید می گیرند یا قرار است مراسم خود را در یک رستوران برگزار کنند شروع به جستجو در اینترنت می کنند تا اینکه بصورت حضوری در محل حاضر شوند.
 
تراکت برای محدوده های کوچک:
 
تراکت ها برای مکان های محدود مثل یک محله ی کوچک یا دانشگاه یا مناطق صنعتی می تواند هنوز کاربرد داشته باشد؛ این به شرطی است که مطمئن شوید درست توزیع می شود و به دست افراد می رسد. دانستن این موضوع در حال حاضر با وجود نرم افزار رستورانی کار پیچیده  ای نیست کافیست دو گزارش مقایسه ای از محله مورد نظر قبل از توزیع تراکت و بعد از آن داشته باشید و بر اساس میزان فروش از نتیجه کار مطلع گردید.
 
از رویدادهای اجتماعی جا نمانید.
 
از کنار مناسبت ها و رویدادهای اجتماعی به سادگی نگذرید؛ هر چه حضور بیشتری داشته باشید برند شما بیشتر در ذهن باقی می ماند.
 
گاهی اوقات ترکیب چند روش می تواند به ارتقا کسب و کار شما کمک کند و شما را به هدف برساند. فروش بیشتر به معنای سود بیشتر است و سود بیشتر یک خبر خوب برای هر کسب و کاری است.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال