086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

شما یک مدیر موفق هستید اگر...

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

انتظارات خود را به خوبی روشن کنید.
پرسنل شما نماینده ای برای رستوران شما هستند.کیفیت در نوع سرویس دهی، سرعت و دقت نظر در احوالات مشتری می تواند رستوران شما را زبانزد کند و بر میزان فروش شما بیفزاید. برای بهبود عملکرد مشخص کنید از کارکنان خود چه خواسته ای دارید.
بتوانید سریع تصمیم گیری کنید.
در هر رستورانی ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که نیاز به تدبیر مدیریت داشته باشد. زمانی که مشتری نارضایتی خود را اعلام می کند. باید بتوانید با تصمیم گیری به موقع نسبت به حل چالش اقدام نمایید.
به کارکنان خود بها دهید.
هر چه بتوانید احساس بهتری به کارکنان خود بدهید و ارزشمندی کارکرد آنها را نشان دهید قطعا بر روحیه کار تیمی آن ها اضافه شده و نتیجه ی مطلوب تری حاصل می شود.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال