086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ایده هایی که به کسب و کارهای نوپا کمک می کند

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 
کسب و کار جدید بدین معنی نیست که کسی تا بحال این کار را انجام نداده باشد بلکه کاری است که شما به شیوه ای  متفاوت از روش های قدیمی آن را انجام دهید.
 
قطعا هیچ کسب و کاری نیست که در کوتاه مدت سوددهی داشته باشد  بنابراین برای شروع می بایست با یک برنامه ریزی مناسب نتیجه را در بلند مدت جستجو نمایید.
 
نسبت به کاری که راه اندازی می کنید اطلاعات کامل داشته باشید و از ابزارهای مرتبط بهره بگیرید؛ مثلا شما در حال راه اندازی یک کافه ی سیار هستید بررسی کنید چه ابزارهایی می تواند به سهولت عملکردتان کمک کند.
 
قطعا داشتن دانش کمک بزرگی به راه اندازی کسب و کار شما می کند بدون آن و اطلاعات کامل از بازار شکست یک قدم از پیروزی جلوتر است.
 
کار را با بیشترین توان خود شروع کنید و از نیروهای خلاق استفاده کنید؛ خلاقیت می تواند گاهی از سرمایه هم موثرتر باشد.
 
به رقبای خود توجه کنید؛ ببینید چه راههایی را رفته اند و شکست خورده اند آنها را تکرار نکنید و مدل های جدید را امتحان کنید.
 
خرید کردن درست یک مهارت است که باید کسب نمایید. واسطه ها باعث می شوند شما هزینه ای بیشتر پرداخت نمایید. پس منابع اصلی را شناسایی و از آن ها خرید بهینه داشته باشید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال