086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چگونه پرسنل باانگیزه ای داشته باشیم؟

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

به پرسنل رستوران اختیار دهید
پرسنل_رستوران با مشتریان به صورت مستقیم و غیرمستقیم مرتبط هستند. چنانچه به آنها اختیار دهید شرایطی برای پیشرفتشان فراهم نموده اید؛ چون در این صورت پرسنل محل کار را جزیی از خود می دانند و در مواجه با مسایل مختلف متعهد رفتار می کنند.
 
برای کارکنان احترام قایل باشید.
با برگزاری جشن های کوچک د ررستوران حس شادابی به کارکنانتان بدهید. مثلا سالگرد تاسیس رستوران یا روز تولد پرسنل می تواند بهانه ی خوبی باشد.
 
از زحمات پرسنل خود تشکر کنید
اگر مشتریان وفاداری دارید یا دچار چالش نمی شوید این از حسن انجام کار پرسنل شماست؛ پس به آن توجه کنید و گاهی با دعوت آنها به همراه خانواده برای صرف غذا از زحمات آن ها تشکر کنید.
به حرفهای کارکنان گوش دهید
باید بدانید هر برخوردی که با پرسنل رستوران داشته باشید می تواند در رضایت مشتری تاثیر داشته باشد؛ پس به مسایل آن ها گوش دهید و از مشکلات، باخبر شوید تا در نبود شما مساله ای ایجاد نشود.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال