086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

نقش اینستاگرام در محبوبیت برند

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 
با وجود اینکه زمان زیادی از به وجود آمدن شبکه های اجتماعی نمی گذرد ولی از محبوبیت ویژه ای در میان کاربران برخوردار شده است. امروزه کاربران زیادی از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و اطلاعات خود استفاده می کنند. بنابراین می توان به سادگی از این شبکه ها جهت معرفی برند و بازاریابی بهره گرفت. نکته ای که وجود دارد این است که پس از راه اندازی یک صفحه باید برنامه ای جهت اداره ی آن و جذب مخاطب داشت.
 
در ادامه نکاتی را جهت داشتن یک صفحه ی ایده آل معرفی می کنیم:
 
بیو
در قسمت بیو متن مناسبی جهت معرفی خود داشته باشید. اطلاعات تماس خود را ثبت کنید تا مخاطب براحتی با شما ارتباط برقرار نماید.
 
تولید محتوا
مخاطبان به دنبال دریافت محتوای جذاب هستند و تمایل دارند اطلاعات دریافت نمایند. برای اینکه همراه شما باشند باید مطالب مفید داشته باشید.
 
فعالیت مستمر 
فعالیت روزانه داشته باشید و تعداد پست مناسبی در نظر بگیرید. جهت ایجاد جذابیت باید به دنبال گسترس رابطه با مخاطب باشید.
 
هشتگ گذاری 
در هر پست از هشتگ های مرتبط استفاده نمایید این کار باعث می شود بیشتر دیده شوید.
 
ابعاد عکس 
عکس ها را در ابعاد استاندارد طراحی نمایید تا خوب دیده شود.
 
زمان
برای بازدید بیشتر پست هایتان آن ها را در زمان های مناسب قرار دهید. پست هایی که در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ارسال می شوند بازدید بیشتری دارند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال