086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

نقش پیک در میزان رضایتمندی مشتری چقدر است؟

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

اگر شما هم جز رستورانهایی هستید که فروش دلیوری دارید ممکن است در خصوص پیک مشکلاتی داشته باشید.
پیک در فروش دلیوری نقش مهمی دارد. در صورتی رضایتمندی مشتریان برآورده می شود که سفارش آنها در کمترین زمان به دستشان برسد.
یک رستوران موفق می بایست مهارت های ارتباطی را به تمام کارکنان خود بخصوص پیکها آموزش دهد.
ابزارهایی وجود دارند که مدیران می توانند از طریق آن عملکرد پیکها را بررسی کنند و در صورت بروز مشکل در جهت حل آن اقدام نمایند.
یکی از مواردی که باعث جلب نظر مشتریان می شود این است که در جریان نحوه ی ارسال غذا و زمانبندی آن قرار گیرند و البته در زمان مناسب هم آن را دریافت نمایند.
وجود یک نرم افزار که فروش دلیوری را تسهیل نماید همیشه مورد نیاز یک رستوران است تا با استفاده از این ابزار مشتریان به بالاترین حد رضایتمندی برسند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال