086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

سومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها، هتل‌ها و صنایع وابسته (تهران 98)

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

سومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها، هتل‌ها و صنایع وابسته (تهران 98)

سومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها، هتل‌ها و صنایع وابسته امسال در تاریخ 19 مهر شروع بکار می کند و تا 22 مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه در محل نمایشگاهی شهر آفتاب در ابتدای اتوبان خلیج فارس (تهران - قم) برگزار می شود. شرکت خلاق دما گستر همچون سالهای گذشته با معرفی کباب پز های جدید، تحهیزات تابشی دیگر مانند فر برنج تک پرس و یخچال های و کانتر ها و کباب گیر شیدپخت در خدمت مشتریان و بازدید کنندگان عزیز می باشد.

 

اطلاعات نمایشگاه

تاریخ شروع: جمعه 98/07/19 (10/11/2019)
تاریخ پایان: دوشنبه 98/07/22 (10/14/2019)
نوع نمایشگاه: بین‌المللی
وبسایت: hrcfair.com

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال