086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

6 دلیل برای استفاده از کباب پز تابشی شیدپخت

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

6 دلیل برای استفاده از کباب پز تابشی شیدپخت

کباب یکی از غذا های اصلی در رستوران های ایرانی می باشد. به همین دلیل کباب پز جزء تجهیزات اصلی در رستوران ها و آشپزخانه های در ایران می باشد. مدیران رستوران ها در استفاده از کباب پز های ذغالی و گازی چدنی دارای مشکلات جدی از قبیل پخت خام کباب، کثیفی ذغال و دود زا بودن و نیاز به فن سانتریفیوژ هستند. به همین دلیل استفاده از کباب پز های تابشی رو به گسترش است.

پخت کباب آبدار، مغز پخت و باب طبع مشتری

در کباب پز تابشی به دلیل قرار گرفتن گوشت به یکباره در معرض حرارت بالا، یک لایه سخت بر روی گوشت تشکیل می شود. این لایه از خارج شدن شیره کباب و مواد مغذی گوشت جلوگیری و کباب آبدار و ترد می گردد. همچنین به دلیل نفوذ حرارت به عمق گوشت دیگر خبری از کباب خام نیست.


سهولت کار برای آشپز

به دلیل ایجاد حرارت یکنواخت و تابش حرارت نیاز به آماده سازی منقل مانند کباب پز های ذغالی نیست. در کباب پز تابشی تنها کافیست دستگاه را روشن نموده و پس از 5 دقیقه سرامیک های تابشی سرخ شده و کباب پز، آماده کار است.


مصرف کم گاز

به دلیل استفاده از مکانیزم تابش راندمان حرارتی بالای 90 درصد است بنابراین مصرف گاز در این کباب پز بسیار کمتر از نوع چدنی است. به همین دلیل صرفه جویی چشم گیری در هزینه گاز رستورانها و آشپزخانه ها اتفاق می افتد.


عدم نیاز به آشپز ماهر وکاهش هزینه نیروی انسانی

نیروی انسانی یکی از مشکلات رستوران ها و آشپزخانه است. کار با کباب پز های شیدپخت بویژه مدل های اتوماتیک بسیار ساده و آسان است و نیاز به مهارت زیادی ندارد. از آنجا که بعد از تنظیم دستگاه نیاز به تغییرات زیادی نیست، اپراتور کبابپز تنها کافی است سیخ ها را بر روی دستگاه قرار داده و کباب پز پس از پخت کباب های آماده را بطورت خودکار تخلیه می کنند.

خدمات پس از فروش در سراسر ایران

شیدپخت به نقش محصولات خود در کسب و کار مشتریان واقف است. بنابر همین موضوع همواره تلاش کرده کیفیت محصولات خود را هم در بخش طراحی و هم در بخش ساخت ارتقاء بخشد. با این وجود سازمان خدمات پس از فروش شیدپخت همواره در کنار مشتریان است تا در صورت ایجاد مشکل سریعا به رفع آن اقدام نمایند.

تنوع محصولات و ارائه خدمات مشاوره

شیدپخت در حال حاضر 20 مدل کبابپز تابشی اتوماتیک، دستی، آسانسوری، رومیزی، کوچک، برقی و خانگی برای مصارف مختلف اعم از رستوران، تالار پذیرایی، آشپز خانه صنعتی، فست فود، آشپزخانه سیار و .. تولید می نماید. مشتریان گرامی می توانند برای انتخاب محصول مناسب با واحد مشاوره بخش فروش از طریق تلفن های 08634130725 و یا 09120940729 تماس حاصل فرمایند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال