086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ساندویچ کباب شده ماکارونی و پنیر با کلم بروکلی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

آیا می خواهید فرزندانتان سبزیجات بیشتری بخورند اما زمان زیادی را صرف انجام این کار می‌کنند؟ سعی کنید این ماکارونی گریل شده خوش‌مزه و ساندویچ پنیر را امتحان کنید و آن را با کلم بروکلی خوش‌مزه و مغذی پر کنید. بخاطر اینکه خدمه شما لذت می برند.
 
همچنین ، این دستور العمل خواستار ماکارونی و پنیر باقیمانده است ،  اما اگر شما آن را تا زمانی که خنک و ضخیم شود بگذارید کار کنند. توصیه می‌کنیم اگر شما قبلاً مقداری پول در دست داشته باشید این دستورالعمل را دنبال کنید. 
 
 
مواد لازم
 
- ۲ تکه نان برشته (برش ضخیم)
 
- ۲ تا ۳ پنیر چدار
 
- دو قاشق غذاخوری کلم بروکلی (پخته‌شده و خرد شده(
 
- ۲ قاشق چایخوری )نمک(
 
 
مراحل ساخت آن
 
1-با یک تکه نان برشته شروع کنید و با نصف پنیر چدار آن را بپوشانید.
 
2- یک قاشق غذاخوری از ماکارونی ها را برداشته و وسط نان قرار دهید.
 
3- به آرامی آنرا پخش کنید اما مطمئن شوید که حتماً ماکارونی و پنیرنزدیک مرکز نان ریخته شده است  تا در حین پختن، غذا از کناره ها بیرون نریزد.
 
4- کلم بروکلی ها را داخل پنیر بریزید و پنیر چدار باقی مانده را بر روی آن اضافه کنید. تکه دیگر نان را روی آن بگذارید و هر دو طرف ساندویچ را کره  بمالید.
 
5- ساندویچ کره دار را در یک ماهی‌تابه بریزید و حرارت را به محیط منتقل کنید. برای چند دقیقه بپزید تا همه آن طلایی و قهوه‌ای و پنیر کاملاً ذوب شود.
 
6- پنیر گریل شده را از روی حرارت بردارید و بگذارید چند دقیقه قبل از سرو شدن سرد شود.
 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال