086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) کباب پز تابشی، تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل مخترع و اولین تولید کننده کباب پز های تابشی، فر برنج تک پرس، فر جوجه چوبی و ..
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

پاستا گوجه‌فرنگی با ریحان

اخبار و رویداد های شیدپخت

کنتراست دما در این دستور العمل ماکارونی تابستانی ساده است .طعم های گرم ، ماکارونی تازه پخته شده و گوجه فرنگی خنک و خام.فقط چند ماده وجود دارد، بنابراین برای بهترین طعم، اطمینان حاصل کنید که آن‌ها بالاترین کیفیت ممکن را دارند.
 
این غذا در تابستان با گوجه تازه و ریحان که می‌توانید پیدا کنید, تهیه می‌شود. )توجه: گوجه‌فرنگی در خارج از فصل به داشتن یک بافت آردی و فقدان طعم تمایل دارد( اگر شما یک باغ دارید, این یک استفاده عالی  و با دقت از محصولات رشد کرده ی شماست. گوجه فرنگی و ریحان خود را در بازار کشاورزان به دست آورید. گوجه فرنگی ها باید محکم و سنگین و بدون لکه های نرم و پوست نازک باشند. با کشیدن انگشتان روی سطح می توانید بگویید که آیا پوست آن نازک و صاف میباشد.
 
اگر می توانید بهتر است به جای استفاده از ماکارونی خشک ، مقداری ماکارونی تازه تهیه کنید. روغن زیتون باید مواد واقعاً خوبی باشد و آب لیمو باید تازه باشد. پنیر رنده شده نیز به این دلیل ترجیح داده می‌شود که طعم بهتر دارد و با مواد دیگر بهتر از نسخه بسته‌بندی آب می‌شود.
 
ظرف را با مقداری نان برشته ،ترد ، سالاد سبزی و قارچ پخته شده  درست کنید و سرو کنشد.
 
مواد لازم
 
- 4 تا 6 گوجه فرنگی (رسیده ، خرد شده)
 
- 5 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاد
 
- 2 قاشق چایخوری آب لیمو (تازه)
 
- 1/3 لیوان ریحان تازه (فقط برگ ، خرد شده)
 
- نمک واسه مزه، طعم دادن
 
- فلفل سیاه (تازه ، برای طعم دادن)
 
-ماکارانی یا اسپاگتی
 
- 1/2 فنجان پنیر (تازه رنده شده)
 
 
روش درست کردن آن:
 
1. مواد لازم را جمع کنید.
 
2. گوجه فرنگی ، روغن زیتون ، آب لیمو و ریحان تازه را در یک کاسه بزرگ قرار دهید.  با نمک و فلفل به آن چاشنی بزنید. به آرامی مخلوط کنید و کنار بگذارید.
 
3. یک قابلمه بزرگ آب شور را به جوش بیاورید و اسپاگتی را به آن اضافه کنید. حدود 7 تا 8 دقیقه طبق دستور العمل های روی بسته ماکارانی ،آن را طبخ کنید.
 
4. ماکارونی ها را از داخل آب تخلیه کرده و بلافاصله با گوجه فرنگی مخلوط کنید.
 
5. پنیر رنده شده روی آن بریزید و بلافاصله سرو کنید.
 

کباب پز تابشی خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز

دیگر اخبار