086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چند نکته که شما باید در مورد مبانی مدیریت رستوران بدانید

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

همیشه حق با مشتری است

همیشه این قانون طلایی هر کسب و کار است. حتی اگر با شکایت مشتری مخالفت کنید، چگونگی به این وضعیت را کنترل باید کرد تعیین خواهد کرد که باید رسیدگی اینکه آیا مشتری بعد از شکایت باز به رستوران شما خواهد برگشت یا خیر.

 

انتظارات شغلی در رستوران باید درباره کارکنان واضح باشد

از پرسنل منتخب تا کارکنان آشپزخانه، پیدا کردن بهترین فرد برای هر شغل کمک خواهد کرد تا رستوران بتواند درست کار کند.

 

رستورانها نیازمند تبلیغات هستند

تبلیغات بخش بزرگی از مدیریت رستوران است و یکی از روشها تبلیغات روزنامه ها و رادیویی است. شبکه های اجتماعی یک روش کم هزینه برای تبلیغات هستش که هیچ هزینه ای برای ارائه تبلیغات رستوران رستوران شما ندارد.

 

انواع مختلفی از تبلیغات رستوران وجود دارد

تبلیغات می توانند با یک ساعت مراسم جنگ شادی شبانه ویژه به منوهای وعده ی غذای شام اضافه کردکه باعث رونق بخشیدن رستوران می شود. از بین روش های مختلف تبلیغات یک یا چند مورد که مشاهده می کنید با روحیات مشریان منطبق هستند را استفاده کنید.

 

غذا می تواند فروش را گسترش دهد

رستوران ها دارای مشتریان ثابت در بین مشتریان خود هستند و در حال حاضر همه منابع از جمله: غذا، تجهیزات و کارکنان رادارند. به همین جهت  شما به راحتی می توانید برای بیشتر شدن فروش خود غذاهای خاص و جدیدی را گسترش دهید و داخل منوی رستوران بگذارید.

 

پیگیری فروش رستوران

یک گزارش بازبینی روزانه از فروش به مدیران رستوران اجازه می دهد تا یک سابقه در کسب و کار خود ایجاد کنند. این می تواند به تجزیه و تحلیل روند فروش، هزینه حقوق و دستمزد، تعداد مشتریان و پیش بینی فروش در آینده کمک کند.

 

سیستم POS می تواند کمک کند

سیستم های POS  اجازه می دهد که صاحبان رستوران ها به دنبال فروش، جریان نقدی و موجودی مواد غذایی باشند. این امر می تواند تا حد زیادی مدیریت روزانه رستوران را راحت کند و کمک به کاهش هزینه های غذا و حقوق و دستمزد شود، و همچنین پیگیری اینکه چه آیتم هایی در منو بین مشتریان محبوبیت دارد.

 

به طور منظم منو را به روز کنید

قیمت مواد غذایی می تواند به طور مرتب تغییر کند، بنابراین هزینه های اداره کسب و کار نیز تغییر خواهد کرد. مهم است که منوهای رستوران دارای قیمت هایی هستند که هزینه های غذا را پایین نگه می دارند و سود بالایی دارند.

 

خط پایین

مدیریت رستوران شامل بسیاری از مسئولیت های مختلف از استخدام و شلیک به ردیابی فروش و حسابداری اساسی است. ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک رستوران را راحت تر مدیریت کنید و یک مدیر رستوران مناسب می تواند وظایف خود را اعطا کند و زمانی که درخواست کمک کند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال