086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چند ایده ی بازاریابی که می توانید در رستوران خود امتحان کنید

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1. میزبانی رویدادها

مشتریان همیشه به دنبال یک تجربه جدید و هیجان انگیز هستند. میزبانی رویدادها در رستوران شما یک راه عالی است که خودتان را در کنار دیگر رستوران ها قرار دهید. دعوت یک گروه زنده به بازی، یا یک دی جی یا یک خواننده مشهور برای انجام میزبانی نه تنها مشتریان خود را جذب می کنید، بلکه طرفداران خواننده را به رستوران خود جذب می کنید. اگر شما در بودجه محدود بودید، می توانید رویدادی مانند شب کمدی ایستاده را سازماندهی کنید، جایی که می توانید مشتریان خود را به جای تماشای یک نمایش، دعوت کنید. رویدادهای میزبانی یکی از محبوب ترین استراتژی های بازاریابی برای رستوران ها است و تبدیل به یک ضرورت برای جذب مشتری شده است. در اینجا، 5 ایده ای جالب برای رویداد های روزمره در رستوران شما به ارمغان می آورند.

 

 

2. مشارکت با وبلاگ نویسان

مردم همیشه ترجیح می دهند در یک مکان با شهرت خوب شام بخورند. وقتی یک متخصص یا متخصص غذا از رستوران خاصی بازدید می کند و بررسی های خوبی می کند، به عنوان یک توصیه برای این رستوران دیده می شود. به همین دلیل وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران غذا نقش مهمی در اجرای استراتژی های بازاریابی رستوران ها ایفا می کنند. ایده خوبی است میزبانی نشست های وبلاگ نویسان در رستوران شما را دعوت کنید و آنها را در رستوران خود بخورید. شما همچنین می توانید به طور جداگانه در مورد رستوران خود بنویسید.

 

 

3. تبلیغات

تبلیغات آفلاین یک روش آزمایش شده برای دسترسی به مشتریان است. تأمین مکان در روزنامه محلی یا تنظیم آگهی در بیلبورد، اگر چه گران قیمت است ولی روشی مطمئن برای گرفتن چشمها است. با توجه به بودجه خود، می توانید اندازه و میزان تبلیغ خود را تعیین کنید. اشاره به رادیو نسبتا ارزان و شگفت انگیز است مخصوصا برای تبلیغات محلی. اگر شما در حال میزبانی یک رویداد یا تبلیغات در مورد آیتم جدید در منو خود و یا یک تخفیف قوی که شما ارائه می دهید هستید، در حال اجرا یک تبلیغات ارائه با نتایج عالی می باشید.

 

 

4. شرکت در جشنواره های غذایی

اگر مشتریان شما جشنواره غذای شما را دوست دارند، مطمئنا آنها به دفعات بعد از خوردن غذا به یاد می آورند. آنها محل خوبی برای ارتباط مستقیم با مشتریان بالقوه خود هستند و همچنین می توانید آنها را به نمونه های ظروف خود ببرید. جشنواره های غذایی یک روش بسیار عالی برای نمایش بهتر شما برای مشتریان است. خواندن چگونگی شرکت در جشنواره غذا یک استراتژی بازاریابی رستوران است.

 

5. راهنمای فهرست غذا

حضور رستوران شما در راهنماهای غذایی ضروری است. فهرستی در راهنماهای سفر و موتورهای جستجو ثابت می کند که در حالی که به مشتریان بالقوه سود می رسانند. گردشگران به ویژه به راهنماهای غذا اشاره می کنند در حالی که تصمیم می گیرند مکان جدیدی برای غذا خوردن داشته باشند. اگرچه سایتهای لیست آنلاین فهرست بازار را پیشی گرفته، حضور در راهنماهای غذایی چاپ شده همچنان ضروری است.

 

 

 

6. توزیع جزوات

جزوات و پرچمهای توزیع شده یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین برای رستوران ها است. آنها ارزان هستند و می توانند به راحتی به مشتریان بالقوه توزیع شوند. طراحی این جزوه نیز مهم است و باید با دقت طراحی شود تا مشتریان را جذب کند. جزوه ایده آل تبلیغاتی باید حاوی منو رستوران شما باشد و هر ظروف و یا ظروف خاصی را که شما ارائه می دهید برای جذب مشتریان برجسته کنید. یک تماس تلفنی به عمل، مانند Order Now با شماره تلفن رستوران شما باید به وضوح قابل مشاهده باشد. همان طور که این جزوه ها معمولا برای افزایش سفارشات تحویل خانه طراحی شده اند،شما باید در زمان برگزاری، زمان، ناحیه، و حداقل محدودیت سفارش (در صورت داشتن هر گونه) ذکر کنید.

جزئیات دقیق را در مورد نحوه توزیع آگهی ها و جزوه ها در یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی آنلاین برای رستوران ها مطالعه کنید.

 

 

 

7. بازاریابی رستوران خانگی

شما همچنین می توانید راهکارهای بازاریابی در خانه را برای رستوران ها نیز اجرا کنید! شما می توانید آرم رستوران خود را برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنید. یک موضوع و لوگو برای رستوران خود را انتخاب کنید و از هر کجا که می توانید استفاده کنید. لباس های کارکنان خود، بسته های سفارش تحویل، و غیره

شما همچنین می توانید خط رستوران خود را شروع کنید،از محصولات مانند فنجان های قهوه ، کابینت آشپزخانه، کارد و چنگال و غیره که باعث بوجود آمدن بازار می شود و منحصرا به این موارد می رسد. کافه یک تجارت تجاری پر رونق است،جدا از کسب و کار خود کافه تا حد زیادی در نام تجاری و بازاریابی شما کمک می کند.

 

 

8. مشارکت

همکاری با سازمان های محلی و مارک ها راه خوبی برای دستیابی به بازاریابی آنلاین است. با غذا دادن به دیگر رویدادهای سازمان، شما به طور مستقیم مشتریان بالقوه خود را به غذای خود معرفی می کنید. اگر مردم چیزی را که در این رویدادها می خورند دوست داشته باشند، مجبورند برای دیدن بیشتر و غذا خوردن به رستوران شما بیایند. شما همچنین می توانید به عنوان یک حامی غذا برای برای افزایش پایگاه مشتری خود عمل کنید.

 

9. روابط عمومی (روابط عمومی)

PR یک بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی های بازاریابی برای رستوران ها است. روزنامه ها دامنه وسیعی از مخاطبان را دارند و یک رسانه موثر برای تبلیغ رستوران شما هستند. با این حال،پرداختن به انتشارات مطبوعاتی می تواند یک امر گران قیمت باشد. حداقل در آغاز، شما باید افتتاح رستوران خود را اعلام کنید. شما همچنین می توانید سعی کنید به طور مستقیم با خبرنگاران مواد غذایی ارتباط برقرار کنید،و از آنها دعوت کنید تا در مورد رستوران شما بنویسند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال