086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

مدیر رستوران

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

مسئولیت ها
 
شما ملزم به:
 
 
 
مسئولیت عملکرد کسب و کار رستوران را بر عهده بگیرید
 
تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی فروش رستوران ها و سودآوری
 
سازماندهی فعالیت های بازاریابی، مانند رویدادهای تبلیغاتی و طرح های تخفیف
 
گزارش های مربوط به پایان دادن به تغییر / هفته، از جمله کنترل کارکنان، کنترل مواد غذایی و فروش را تهیه کنید.
 
ایجاد و اجرای طرح های فروش، سود و توسعه کارکنان
 
تنظیم بودجه یا موافقت آنها با مدیریت ارشد
 
برنامه ریزی و هماهنگ کردن منوها
 
کارکرد رستوران را در زمان تغییر برنامه ریزی هماهنگ کنید
 
استخدام، آموزش، مدیریت و انگیزش کارکنان
 
پاسخ به درخواست ها و شکایات مشتری
 
ملاقات و خوش آمدید به مشتریان، رزرو رزرو و ارائه مشاوره در مورد انتخاب و شراب
 
حفظ استانداردهای بالای کنترل کیفیت، بهداشت، و بهداشت و ایمنی
 
سطوح سهام را بررسی کنید، سفارشات را تهیه کنید و پول نقد و پول نقد را تهیه کنید.
 
 
 
حقوق
 
 
 
حقوق و دستمزد مدیر رستوران بستگی به کارفرما و نوع تأسیساتی که برای آنها کار می کنند. برای مثال، حقوق کارکنان رستورانهای بوتیک کمی بالاتر از آنهایی است که در رستورانهای مضمون و مارکدار هستند.
 
بسیاری از مدیران رستوران همچنین در صورت دستیابی به اهداف تعیین شده توسط اداره اصلی، پاداش دریافت می کنند.
 
 
 
داده های درآمد از اداره مهمانداری. ارقام به عنوان یک راهنما فقط در نظر گرفته شده اند.
 
 
 
ساعات کاری
 
بسیاری از مدیران رستوران در اواخر شب و آخر هفته کار می کنند. کار Shift و کار در تعطیلات عمومی نیز رایج است. اضافه کاری ممکن است در بعضی مواقع ضروری باشد و مهم است که مایل باشید تا زمانی که شغل تکمیل شود، هر زمان که ممکن باشد، کار کنید.
 
 
 
مهارت ها
 
شما باید:
 
 
 
مهارت های بین فردی عالی برای مدیریت دیپلماتیک کارکنان و مشتریان
 
مهارت های ارتباطی قوی و نوشتاری برای مدیریت کارآفرینان و کارکنان
 
توانایی مقابله با فشار، از آنجا که مدیریت رستوران می تواند چالش برانگیز باشد
 
آگاهی کسب و کار خوب برای دستیابی به عملکرد موفق
 
مهارت های همکاری خوب - توانایی هر دو کار در تیم و هدایت آن است
 
برنامه ریزی قوی و مهارت های سازمانی برای اجرای عملیات ساده
 
توانایی کار مستقل و تصمیم گیری با اطمینان
 
توانایی حل مسئله، برای حل مسائل زمانی که آنها بوجود می آیند.
 
 
 
تجربه کاری
 
بعضی از رستورانهای زنجیره ای فرصت های شغلی رسمی را ارائه می دهند که معمولا می توانید جزئیات این فرصت ها را در وب سایت خود پیدا کنید. همچنین می توانید شغل های نیمه وقت یا آخر هفته را در رستوران ها بسیار آسان پیدا کنید، بنابراین ممکن است تجربه ای را بدست آورید که در آن درس خوانده اید و یا به عنوان جایگاه خود را معرفی می کنید.
 
 
 
کارآموزی راه دیگری برای کسب تجربه در صنعت است و اغلب می تواند منجر به موقعیت دائمی شود.برای یافتن موقعیت های مناسب در منطقه خود و برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی اعمال، یک سرویس کارآموزی پیدا کنید.
 
 
 
توسعه حرفه ای
 
فرصت های آموزشی معمولا به اندازه رستوران بستگی دارد و اینکه آیا این یک کار مستقل یا بخشی از یک زنجیره است. زنجیره های بزرگتر غذا معمولا طرح های آموزشی ساختاری را ارائه می دهند، در حالی که رستوران های مستقل بیشتر به آموزش های کارآموزی بر اساس غیر رسمی ترتیب می دهند.
 
 
 
مناطق آموزش کلیدی عبارتند از:
 
 
 
کمک های اولیه
 
سلامت و بهداشت
 
مهارتهای مدیریتی
 
سیستم ها و روش های شرکت
 
هنگامی که شروع به کار مدیریت رستوران می کنید، معمولا در هر عملکرد رستوران به طور عملی تجربه می کنید و یک مربی برای کمک به شما در طول ماه های ابتدایی به شما ارائه می شود. طرح های آموزشی مدیریت ساختاری برای فارغ التحصیلان معمولا بین 12 تا 18 ماه ادامه دارد.
 
 
 
سازمان های کلیدی حرفه ای نیز طیف وسیعی از فرصت های آموزشی را شامل می شوند، از جمله فعالیت هایی که به دنبال توسعه حرفه ای (CPD) می باشند. آنها همچنین اطلاعات در مورد دیگر دوره های آموزشی و رویدادهای خارجی موجود را نگه می دارند. سازمان های مرتبط عبارتند از:
 
 
 
انجمن مهمانداری بریتانیا - میزبان رویدادهای مختلف در طول سال و ارائه نشریات و منابع برای اعضای.
 
گشت و گذار در هتل - لیستی از دوره های آموزشی مختلف شامل مدارک تحصیلی کالج، دوره های آموزشی و مجوز و گزینه های CPD است. همچنین دارای جزئیات برنامه های توسعه، طرح های مربیگری و مسابقات است که از طریق شرکای متعدد آنها اجرا می شود.
 
موسسه مهمانداری - مدرک مدیریتی را در سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه می دهد. همچنین یک سری رویدادها را در هر سال شامل توسعه حرفه ای، رویدادهای اجتماعی و فعالیت های شبکه می کند و شما می توانید در جهت تغییر سطح عضویت در موسسه کار کنید.
 
 
 
چشم انداز شغلی
 
فرصت ها برای پیشرفت حرفه ها به اندازه و ماهیت کارفرمای شما بستگی دارد و استراتژی شرکت به شدت تحت تاثیر ساختار کارکنان قرار دارد. با این حال، در شرکت های بزرگ، معمولا از موقعیت پیشخدمت / پیشخدمت تا مربی کارکنان، به مدیر نظارت / دستیار مدیر، تا مدیر رستوران / مدیران، پیشرفت می کند.
 
 
 
در نظر گرفتن آموزش های مربوطه و دستیابی به مدارک داخلی می تواند پیشرفت شما را سریعتر کند.
 
 
 
مدیران یک رستوران تنها برای پیشرفت در نقش های مدیریت منطقه مشترک هستند، زیرا دانش گسترده ای از یک زنجیره خاص و تجربه عملی قوی وجود دارد که اغلب مورد نیاز است. یک مدیر منطقه می تواند به 4 تا 6 رستوران برسد که براساس اندازه موسسات باشد.
 
 
 
شما همچنین می توانید با توجه به انعطاف پذیری و گستره ای از زنجیره های رستوران شخصی، به یک مدیریت عملیات یا دفتر مرکزی بروید. اگر شما به دنبال مسئولیت مدیریت منطقه نیستید، می توانید به رستوران های دیگر منتقل کنید، احتمالا در زنجیره ای مشابه و یا برای انتقال یک رستوران با کیفیت ضعیف یا کمتری مدیریت کنید.
 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال