086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

انتخاب مکان مناسب برای فست فود، کافی شاپ و رستوران

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتریان، انتخاب موقعیت مکانی مناسب در زمان طراحی و راه اندازی رستوران، کافی شاپ و فست فود است.
اگر تاکنون کافی‌شاپ، رستوران و فست فود خود را افتتاح نکرده‌اید، در مورد انتخاب مکان و موقعیت آن بسیار دقت کنید. مکان رستوران ها، کافی‌شاپ ها و فست فودها، یکی از مهمترین فاکتورهایی است که ممکن است با یک انتخاب اشتباه، به شکست کسب و کار شما منتهی شود. انتخاب مکان مناسب برای احداث و راه اندازی یک فست فود، کافی شاپ و رستوران باید به صورت دقیق و مؤثر مورد بررسی قرار گیرد. ما در این مقاله قصد داریم تا تکنیک هایی که شما لازم است برای بهبود عملکرد خودتان در زمان طراحی اشپزخانه صنعتی بدان آگاهی داشته باشید، ارائه دهیم.
در یک نگاه کلی مشتریان شما برای انتخاب رستوران، کافی شاپ و فست فودتان، هرگز نباید با مشکل رو برو شده و به دردسر بیفتند؛ بلکه آن ها باید از همه جهت آسایش و امنیت کاملی داشته باشند.
 
 
 
به یک نکته هم باید توجه کرد که اگر شما قصد دارید رستوران یا فست فود خود را در محلی احداث کنید که قبل از شما هم در آن مکان، مانند کسب و کار شما وجود داشته، ابتدا تحقیق کنید که افراد و جامعه هدف شما با چه دیدی به آن مکان نگاه می کنند.
امروزه موقعیت های رستوران ها و دکوراسیون آن ها، از آیتم های قابل سنجش و مقایسه ای، به دست افراد و مشتریان شده است.
 
موقعیت مناسب رستوران شما کجاست؟
از عوامل مهمی که قبل از افتتاح و راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران باید در مورد آن تصمیم گیری کنید، مشخص نمودن مکان و موقعیتی است که در دید مشتریان باشد. صاحبان فست فودها، رستوران ها و کافی شاپ های موفق، بهترین مکان ها را برای راه اندازی رستوران های صنعتی خود انتخاب می نمایند؛ معمولا رستوران های صنعتی خود را در شاهراه ها، بازارها، مراکز خرید، دانشگاه ها، خیابان های تجاری و نزدیک سایر رستوران های صنعتی افتتاح می نمایند. 
انتخاب موقعیت مکانی مناسب برای راه اندازی رستوران، کافی شاپ و فست فود، که برای دسترسی از اکثر نقاط شهر آسان و راحت باشد، از اهداف مهم در راه اندازی رستوران ها می باشد. همچنین در انتخاب موقعیت کافی‌شاپ، رستوران و فست فود بهتر است به نزدیک بودن محل رستوران و فست فود به وسایل نقلیه عمومی مانند ایستگاه مترو، ایستگاه اتوبوس و ایستگاه تاکسی دقت کافی به عمل آید. با توجه به کمبود جای پارک در اکثر خیابان ها و کوچه ها، بهره مندی رستوران صنعتی شما از پارکینگ، یک امتیاز مثبت برای کسب و کارشما خواهد بود. مشتریان هدف شما، کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فود هایی را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند که دارای پارکینگ باشند.
 
برای مشاهده لیست محصولات برند ارائه شده توسط فروشگاه مجلسی، به لینک زیر مراجعه کنید:
مشاهده لیست محصولات گروه صنعتی مجلسی
 
پس یکی از دلایلی که به شکست رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فود ها منجر می شود، انتخاب مکان نامناسب است. بسیار حائز اهمیت است که مکان مناسبی برای احداث آشپزخانه های صنعتی انتخاب گردد، چرا که افراد و مشتریان همیشه به دنبال بهترین و کامل ترین رستوران ها هستند؛ از دید آن ها علاوه بر اینکه رستوران ها باید از نظر حجم و اندازه، که نحوه دکوراسیون فضا و چگونگی قرار دادن تجهیزات آشپزخانه ای و میز و صندلی ها را به دنبال دارد، می بایست مکان و موقعیت آن نیز مناسب باشد. در واقع مکان و موقعیت رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها، تم و چارچوب آن کسب و کار به شمار می آید.
 
قابل ذکر است که شناسایی جامعه ی هدف خود، سبب می شود در انتخاب محل راه اندازی رستوران، فست فود و کافی شاپ دچار تردید نشوید؛ پس در ابتدا جامعه هدف خود را شناسایی نموده تا بهترین انتخاب را در تعیین مکان رستوران صنعتی خود داشته باشید.
مطالعات مقدماتی در زمینه انتخاب موقعیت مناسب رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها در موفقیت کسب و کار ها، نقش کلیدی و مهمی را ایفا می نماید.
 
 
بیان تیتروار مراحل راه‌اندازی فست‌فودها، کافی‌شاپ ها و رستوران ها
 
مشاوره قبل از راه اندازی رستوران
انتخاب محل و موقعیت مناسب
برآورد هزینه راه اندازی کامل
برنامه ریزی دقیق و استراتژیک
طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی رستوران، فست فود و کافی شاپ
تهیه دستگاه های مورد نیاز آشپزخانه صنعتی
ارائه محصولات با توجه به تجهیزات آشپزخانه صنعتی
توجه به بهداشت و استاندارد تجهیزات و محصولات ارائه شده
آموزش هدف‌مند و کارآمد در جهت بالا بردن راندمان کاری
 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال