086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

میز کار استیل محصول جدید شرکت خلاق دما گستر اراک « شیدپخت »

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت، میز کار استیل  را به بازار تجهیزات آشپزخانه صنعتی معرفی کرد.

میز کار استیل در آشپزخانه صنعتی، آزمایشگاه ها، بیمارستانها، شرکت های مواد غذایی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت خلاق دما گستر اراک در راستای پاسخ به نیاز بازار به میز کار های استیل با کیفیت و با دوام، اقدام به طراحی میز کار های استیل با کیفیت بالا و منحصر بفرد نموده است.

مزیت و ویژگی میزکار های استیل شیدپخت استفاده از استیل نگیر در تمام قسمت های پایه و رویه میز است.  همچنین استفاده از یک لایه نوپان و صفحه ساپورت از جنس ورق گالوانیزه ضخیم زیر رویه استیل میز از مشخصات میزهای استیل شیدپخت است. این میزها به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب و بالاتر از استاندار و بکارگیری روش های نوین ساخت، سالها برای مصرف کننده در رستورانها، آشپزخانه ها و .. بخوبی کار می کند.  

میز کار استیل شید پخت بر حسب سفارش به ابعاد مورد نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال