086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

فاصله بین سفارش تا تحویل غذا را پر کنید

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

اگر بدنبال این هستید که رستوران شما بصورت ایده آل مدیریت شود باید برنامه ریزی درستی داشته باشید. به طور کلی هر رستورانی دو دسته مشتری دارد. یک دسته مشتریان ثابت و وفادار و دسته دوم مشتریان جدید، بنابراین هدف نگهداری مشتریان ثابت و تبدیل کردن مشتریان جدید به مشتریان همیشگی است.
 
حتما رستوران های شلوغ نظر شما را جلب کرده است؛ در صورتی که رستوران های مجاور با صندلی های خالی دست و پنجه نرم می کنند.
 
توصیه می کنیم به دلایل محبوبیت این رستوران ها دقت کنید و سعی کنید شما هم راهکارهای جدیدی را در پیش بگیرید.
 
یکی از موارد ساده ای که می تواند موجب جلب نظر مشتریان گردد پر کردن فاصله ی بین سفارش تا تحویل غذا است.
 
برای خانواده هایی که فرزندان کوچک دارند این مساله بسیار مهم است. یک برنامه تفریحی کوچک می تواند تحمل این زمان را به خصوص برای کودکان آسان کند.
 
یک مداد رنگی و چند کاغذ سفید روی میز برای نقاشی یا یک سرگرمی ساده می تواند بسیار موثر باشد.
 
در برخی از رستوران ها به انجام درست سرگرمی هدیه ای نیز اختصاص داده می شود.
 
راه های زیادی برای پر کردن این فاصله وجود دارد که هر رستوران بر اساس بودجه و شناختی که از مشتریان خود دارد می تواند پیاده سازی نماید.
 
در زمان ثبت اشتراک مشتری از طریق نرم افزار رستورانی خود اطلاعات دقیق دریافت کنید تا در سفارشات بعدی جزییات بیشتری از علاقمندی های مشتریان داشته باشید تا بتوانید سرگرمی های جدید را بر اساس میزان سن و عوامل دیگر برگزار کنید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال