086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

رقبای شما چطور کار می کنند؟

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

در بازار رستوران فضا برای نوع آوری و خلاقیت بسیار باز است. شما با عموم مردم در ارتباط هستید و با کمی دقت می توانید کارهایی انجام دهید که می تواند باعث جذب آنها گردد.
یکی از کارهایی که لازم است انجام دهید شناسایی کمبودهای بازار است. به دقت به رقبایتان و نوع فعالیت آن ها توجه کنید حتما مواردی وجود دارد که شما می توانید با اصلاح آن بهترین باشید.
ممکن است تصور کنید بازار رستوران داری اشباع شده است ولی اینطور نیست به عنوان مثال به کارکنان خود در خصوص رفتار آنها توجه کنید خواهید دید همین امر باعث تفاوت شما می شود.
آیا تنها راه برد رقیب کاهش قیمت است؟ کاهش قیمت در ابتدا ممکن است جذاب باشد ولی راه همیشگی نیست. شما کیفیت و خدمات خوب ارایه دهید مشتری هزینه ی آن را پرداخت می کند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال