086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چطور یک آشپز خوب استخدام کنیم؟

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

آشپز ایده آل شما چه کسی است
بسیاری از مدیران در زمان استخدام دقیقا نمی دانند دنبال چه فردی هستند. قبل از هر گونه قرار مصاحبه ای خصوصیات کارمند مورد نیاز خود را یادداشت کنید. از ویژگی های فردی گرفته تا انتظاراتی که دارید با این روش زودتر به نتیجه ی دلخواه می رسید.
 
آشپز شما چه خصوصیاتی باید داشته باشد
 
خصوصیات اخلاقی به سادگی قابل تشخیص نیست و در طول کار مشخص می شود ولی یک مدیر با استفاده از تجربه های گذشته تا حدودی می تواند این ویژگی ها را شناسایی نماید. مثلا یکی از خصوصیات آشپز این است که توانایی کار گروهی داشته باشد. 
 
دنبال چه تخصصی هستید؟
 
شما به یک آشپز نیاز دارید انتظارات خود را بنویسید و شرح وظایف او را تعیین نمایید. رستوران شما چه غذاهایی سرو می کند؟ منوی خود را آماده کنید تا زمان استخدام ، فرد مورد نظر بداند که چه کاری قرار است انجام دهد. برخی از مهارت ها می بایست در شخص وجود داشته باشد و برخی دیگر ممکن است با یک آموزش کوتاه منتقل گردد.
سوالاتی از قبل آماده کنید
فرم استخدام طراحی کنید تا متقاضی آن را پر کند، یکی از سوالات مهم سوابق کاری شخص است. سعی کنید سوالات دقیقی بپرسید مثلا در اوقات بیکاری ترجیح می دهد چه کاری انجام دهد.
مصاحبه
 
بعد از خواندن فرم ها زمان مصاحبه رسیده است. سوالاتی بپرسید که به طور غیرمستقیم احوالات رفتاری شخص را بازگو نماید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال