086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تنور نان رستورانی

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

تنور نانوايی رستورانی داخل استیل برای پخت نان در رستورانها، کبابی ها، جگرکی ها و .. استفاده می شود. این نوع تنور به دلیل داشتن طول و عرض ۸۰ سانتی متری به تنور ۸۰ در ۸۰ شهرت دارد و ارتفاع آن نیز غالب ۱۱۰ سانتی متری در نظر گرفته می شود که استانداردترین اندازه برای تنورهای ایستاده صنعتی است.

با استفاده از تنور نانوايی چرخ دار می توانید به راحتی در مغازه کبابی، بریانی، جگرکی و یا انواع رستوران های مختلف نان داغ را در کوتاه ترین زمان و بدون نگرانی از چسبیدن نان برای مشتریان خود آماده کنید.

مشتریان این تنور ها،  بخصوص در فضاهای آزاد و سفره خانه های سنتی از استقبال خوبی برخوردار بوده است زیرا وجود هوای نم دار و یا محیط بیرونی نیز حتی نمی تواند باعث زنگ زدن و یا خراب شدن تنور شود. دلیل اصلی آن هم استفاده از بهترین نوع استیل در ساخت بدنه بیرونی این تنورهای صنعتی یعنی استیل خش دار استنلس می باشد. این استیل هم نه تنها ظاهر براق و زیبایی دارند بلکه ماهیتا زنگ نمی زنند و به دلیل شاسی آهنی در ساختار آن به هیچ عنوان در مقابل حرارت بالای تنور حالت اولیه خود را از دست نمی دهند.

تنور نانوایی رستورانی بر وری چهار چرخ قرار دارد که این ویژگی باعث شده که بتوان آن را به آسانی جابجا نمود. سوخت آن گاز شهری و یا گاز کپسول می باشد و با استفاده از شیرهای اهرمی میزان شعله و حرارت تنور تنظیم می شود.

دهانه ۸۰ سانتی متری و ارتفاع ۱۱۰ سانتی متری تنور فضایی را در داخل تنور محیا کرده است تا در هر بار بتوانید ۶ قرص نان ۳۵ سانتی متری را پخت کنید. ورق ۱٫۵ میلی متری استیل داخلی تنور باعث می شود تا خمیر به هیچ عنوان به بدنه تنور نچسبد و به راحتی کنده شود.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال