086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

جدید ترین کباب پز تابشی اتوماتیک بنام کریستال 1900 شیدپخت به بازار عرضه شد.

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

رونمایی از کباب پز تابشی کریستال جدیدترین مدل کباب پز اتوماتیک شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک جدید ترین کباب پز تابشی اتوماتیک با ظرفیت 1900 سیخ در ساعت به نام کریستال را برای مشتریانی که پخت بالایی در هر وعده غذایی دارند، عرضه کرد.

این کباب پز اتوماتیک که کریستال 1900 نام دارد توانایی پخت 1900 سیخ کوبیده در ساعت را دارد و مناسب کترینگ ها و مشتریانی است که در هر وعده غذایی می بایست تعداد زیادی کباب آماده نمایند.

این کباب پز نسب به مدل های قبلی تفاوت و پیشرفت زیادی در قسمت های مختلف داشته بخصوص نوع طراحی قلاب های نگهدارنده و مسیر حرکت تغییر بسیار نموده است.

همچنین راندمان حرارتی بسیار بالایی داشته و در زمینه مصرف گاز هم صرفه جویی چشم گیر دارد. ابعاد این کباب پز علی رغم ظرفیت بیشتر، کوچکتر از مدل زمرد و برلیان است.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال