086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

کباب پز تابشی اتوماتیک شیدپخت | قیمت و خرید آنلاین

کباب پز های تابشی

کباب پز تابشی اتوماتیک شیدپخت | قیمت و خرید آنلاین

کباب پز تابشی اتوماتیک

کباب پز تابشی اتوماتیک و یا کباب پز ایستاده صنعتی از تجهیزات پخت در آشپزخانه های صنعتی است که برای پخت تعداد زیاد کباب، استفاده می شود و توسط  شرکت خلاق دما گستر اراک شیدپخت در سال 1378 طراحی، تولید و ثبت اختراع گردید. کباب پز اتوماتیک با سیستم حرارتی تابشی و سوخت گاز طبیعی شهری و یا مایع، کار می کند.

 

کباب پز تابشی اتوماتیک

 

مکانیزم و نحوه کار

کباب پز اتوماتیک کار پخت کباب را بصورت خودکار انجلم میدهد. این دستگاه دارای سیستم کنترل هوشمند و قابل برنامه ریزی برای پخت انواع کباب است. اپراتور یا آشپز سیخ های آماده کباب را بر روی قلاب های در حال حرکت قرار می دهد. سیخ های کباب به وسیله سیستم قلاب و زنجیر فولادی، وارد کباب پز شده و از جلو مشعل های تابشی با دما 1000 درجه سانتیگراد عبور می کنند و بدین ترتیب هر دو طرف آن همزمان بطور یکنواخت و کامل می پزد. سپس در قسمت خروجی کباب پخته شده از روی قلاب توسط یک اهرم بصورت خودکار برداشته شده و در سینی خروجی، تخلیه می گردد. از مزایای این کبابپز عدم نیاز به آشپز ماهر است. کار با این کباب پز آسان و ساده بوده و نیاز به آموزش و تخصص زیادی ندارد.

 

انواع کباب های قابل پخت

کباب پز های اتوماتیک شیدپخت قابلیت پخت تمام کباب های که بر روی سیخ پخته می شوند را، دارد. همچنین ماهی نیز بوسیله توری مخصوص بصورت کبابی طبخ می گردد.

 

مدل های کباب پز صنعتی اتوماتیک

کباب پز اتوماتیک بر اساس طول کباب قابل پخت به دو نوع معمولی و عریض تقسیم بندی می شوند.

طول کباب در کباب پز تابشی

 • کباب پز معمولی:  35 سانتیمتر
 • کباب پز عریض 50 سانتیمتر

 

مصرف گاز

مصرف گاز در کباب پز اتوماتیک بدلیل استفاده از سیستم تابشی بسیار کم بوده و صرفه جویی چشمگیری در هزینه گاز مصرفی آشپزخانه و رستوران خواهد داشت و باعث افزایش سودآوری بیشتر می گردد. ضمنا این کباب پز ها نیاز به اپراتور و یا آشپز ماهر ندارد و یک آشپز غیر ماهر می تواند با آن کار کند.

 

مزایا کباب پز اتوماتیک صنعتی

 1. کیفیت پخت یکنواخت و آبدار
 2. عدم نیاز به آشپز ماهر
 3. شمارش آسان تعداد کباب های پخته شده
 4. مصرف کم گاز
 5. سرعت بالا

 

مکانیزاسیون آشپزخانه صنعتی

استفاده از کباب پز اتوماتیک در آشپزخانه های صنعتی به مکانیزاسیون و افزایش بهروری و ارتقاء بهداشت و سلامت غذا بویژه در این دوران شیوع ویروس کرونا و تهدید کسب و کار رستورانها و آشپزخانه ها، کمک شایانی می کند.

 


انواع مدل های کباب پز شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک طی سالیان گذشته همواره خود را متعهد به ارتقاء کیفیت محصولات خود دانسته و امروز کباب پز های تولیدی این شرکت با برند «شیدپخت» جزء پر فروش ترین محصولات بازار تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران است.

 •     کریستال - ظرفیت 1400 سیخ در ساعت
 •     برلیان - ظرفیت 1200 سیخ در ساعت (میکس پز)
 •     زمرد - ظرفیت 1000 سیخ در ساعت
 •     زرین - ظرفیت 750 سیخ در ساعت
 •     یاقوت - ظرفیت 400 سیخ در ساعت
 •     خط پخت اتوماتیک کباب
 

مدل های کباب پز تابشی اتوماتیک شیدپخت | قیمت و خرید آنلاین