086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

نصب و راه اندازی کباب پز تابشی زرین در تالار پذیرایی مرتضوی قم

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

نصب و راه اندازی کباب پز زرین شیدپخت در تالار پذیرایی مرتضوی قم

رستوران تالار مرتضوی قم برای توسعه آشپزخانه و افزایش بهروی و سرعت کار و رضایتمندی مشترین اقدام به مکانیزه نمودن آشپزخانه خود نمود. در این رابطه یک دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک زرین با ظرفیت 750 سیخ در ساعت نصب گردید.

کباب پز زرین یکی از پر طرفدارترین کباب پز های تابشی است. زیرا علاوه بر ظرفیت مناسب دارای قیمت مناسب نیز است. این کباب پز دارای مدل عریض نیز بوده که توانایی پخت کباب بطول 50 سانت را دارد. 

 

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز