086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

تجهیز آشپزخانه هتل انقلاب تهران با کباب پز تابشی اتوماتیک شیدپخت

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کباب پز تابشی اتوماتیک زمرد شیدپخت در هتل انقلاب تهران

هتل انقلاب تهران در راستای توسعه و بروز رسانی تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود و کاهش هزینه های خود از کباب پز تابشی اتوماتیک زمرد را انتخاب نموده است.

کباب پز اتوماتیک زمرد با ظرفیت پخت 1000 سیخ کوبیده از پر کاربرد ترین کباب پز اتوکاتیک در آشپزخانه های صنعتی است. این کباب پز علاوه بر پخت کباب کوبیده می تواند جوجه، شیشلیک، کباب برگ را نیز به خوبی پخت نماید.

استفاده از یک دستگاه کباب پز اتوماتیک در کنار یک دستگاه سیخ گیر اتوماتیک شیدپخت می تواند فرایند پخت کباب را کاملا مکانیزه نماید.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز