086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

مکانیزاسیون آشپزخانه صنعتی مرکزی عراق با کباب پز تابشی اتوماتیک شیدپخت

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

مکانیزاسیون آشپزخانه صنعتی فدک المرکزی نجف اشرف و ابوتراب کربلا


پخت کباب در آشپزخانه صنعتی فدک المرکزی نجف اشرف و ابوتراب کربلا توسط شرکت خلاق دماگستر اراک مکانیزه گردید. این آشپزخانه که غذای زائران حسینی در کربلا و نجف را تامین می کند در راستای افزایش کیفیت غذای خود اقدام به خرید و بهره برداری از کباب پز تابشی زمرد شیدپخت و کباب زن (سیخ گیر) شیدپخت نموده است.

مکتنیزاسیون آشپزخانه ها باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در رستوران ها و آشپزخانه ها می گردد. همچنین به دلیل کاهش مصرف سوخت، در هزینه های انرژی نیز صرفه جویی چشم گیری صورت می گیرد.

کباب پز تابشی زمرد با ظرفیت 1000 سیخ کوبیده در ساعت یکی از پر فروش ترین کباب پز های شیدپخت است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز