086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

5 راهنمایی برای استفاده از بهترین منو برای رستوران به عنوان یک ابزار بازاریابی

اخبار و رویداد های شیدپخت

  1. شما باید نام رستوران خود را در قسمت منوی آن چاپ کنید. این به حفظ نام در ذهن مشتریان کمک می کند.بهتر است که جلد منو را با تصاویر زیاد پر و شلوغ نکنیم. شما می توانید لوگو و نام رستوران را بر روی جلد چاپ کنید.

2.هنگام انتخاب جلد منو، همیشه باید اصرار داشته باشید که آن را مطابق با سلیقه ی خود طراحی کنید. رنگ آن باید با رنگ داخلی و مبلمان شما هماهنگ باشد. شما همچنین باید اندازه منو را هم در نظر بگیرید. اگر منوی شما خیلی بزرگ است، شرط این است که یک منوی پوشش داشته باشید.همیشه بهتر است که یک منو کوچک و پوشش را نگه دارید که اگر رستوران شما کوچک با منو محدود بود از آن استفاده کنید.

3. جلد منو باید محیط و موضوع رستوران شما را نشان دهد. به عنوان مثال، اگر شما در حال اجرای یک رستوران کلاسیک هستید و مشتریان شما اکثرا خانواده می باشد، همیشه بهتر است که جلد منو را ساده نگه دارید و طراحی کنید.هنگامی که یک رستوران در کنار خیابان قرار دارد یا رستوران معمولی با مشتریان شناور می باشد، بهتر است تصاویری از برخی اقلام غذای خاصی که در رستوران شما ارائه می شود در بالای جلد منواضافه و طراحی کنید.

 

4. ارائه غذاهای ویژه و خاص، استراتژی روش بازاریابی برای رستوران ها است که قبلا آزمایش شیده است. اگر دنبال این استراتژی هستید،شما می توانید برای نمایش چنین مواردی یک صفحه به منوی رستوران خود اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا هروقت بخواهید بتوانید آن را تغییر دهید.

 

5. چادرهای تابستانی مانند جلد منوی شما می تواند به طور موثر برای فروش رستوران شما  موثر و مورد استفاده قرار گیرد. جلد منو اولین تصور را در ذهن مشتری ایجاد می کند، زیرا جلد منو اولین چیزی است که در رستوران دیده می شود. موضوع دومی که توجه مشتریان را جذب می کند، چادرهای میز بالایی است. اگر اطلاعاتی در مورد غذاهای خاص و ویژه ای که به مشتری ارائه می دهید و یا پیشنهادات خود در مورد آنها که می دهید دارید مطمئن باشید به جذب مشتریان کمک می کند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال