086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تبلیغات رستوران:8 ایده خلاقانه برای آگهی های رستوران شما

اخبار و رویداد های شیدپخت

1. تبلیغات فیس بوک محل

فیس بوک سال ها سلطان اداره رستوران بوده است. با یک مدیر تبلیغات پیچیده اما قابل تنظیم، شما می توانید انواع مختلفی از تبلیغات را با اهداف مختلف انجام دهید.

 

تبلیغات رستوران

  به عنوان مثال، شما می توانید یک آگهی ایجاد کنید که هدف اصلی آن جمع آوری آدرس های ایمیل مشتریانی است که علاقه مند به آخرین ارتقاء شما هستند.

 

با این حال، در سال جاری، فیس بوک یک نوع تبلیغ جدید را ایجاد کرد که چشم انداز تبلیغاتی را تغییر می دهد.

این تبلیغات موقعیت مکانی نامیده می شود.

 

اکنون می توانید مشتریان بالقوه را در شعاع مشخصی از رستوران خود را هدف قرار دهید و پیگیری کنید که آیا آگهی شما را دیدند و بعد از واقعیت رستوران شما را دیدند.

 

البته هدف اصلی دعوت به عمل در این آگهی برای رسیدن به مسیر است.

سپس فیس بوک با استفاده از داده های موقعیت جغرافیایی تلفن، پیگیری می کند که آیا تبلیغ شما تحت تأثیر بازدید این مشتری قرار گرفته است یا خیر.

 

2. تبلیغات یوتیوب

48 درصد از رستوران داران گفتند که آنها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود در سال 2017 از YouTube استفاده می کنند یا از یوتیوب رستوران 2017 گزارش می دهند.

 

تعجب آور نیست، زیرا YouTube یک میلیارد کاربر منحصر به فرد در حال حاضر دارد که در هر ماه از وب سایت به اشتراک گذاری ویدیو بازدید می کند و یا تقریبا از هر دو نفر یک نفر در اینترنت حضور دارد.

اگر رستوران شما یک استراتژی YouTube نداشته باشد، ممکن است از دست رفته باشد.

نمایش ویدئو در سراسر کانال های اجتماعی و وب سایت رستوران شما، و همچنین مطمئن شوید که یوتیوب تبلیغاتی را که به عنوان آزمایشی می گذارید رسیدگی میکند.کار یوتیوب در شیوه ی پرداخت برای هر نمایش می باشد، بنابراین شما تنها زمانی پرداخت کنید که افراد ویدیو شما را تماشا کنند. شما حتی می توانید تبلیغات را هدف قرار دهید به طوری که افراد فقط در منطقه شما ظاهر شوند.

 

3. تبلیغات گوگل

ما پیش از این درباره SEO SEO صحبت کرده ایم. اما SEM را ذکر کردیم؟

 

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) عمل پیشنهاد برای کلمات کلیدی خاص، مانند "رستوران ایتالیایی در بوستون" است که در اولین موقعیت جستجوی نتایج گوگل ظاهر می شود.

 

رستوران گوگل تبلیغات

 این استراتژی برای بازاریابی رستوران پیشرفته است. کلمات کلیدی خاصی وجود دارد که ممکن است معنی برای پیشنهاد (مانند "بهترین رستورانهای ایتالیایی" بالا) وجود داشته باشد و بعضی از آنها ممکن است نباشد (مانند "بهترین رستورانها"). بیشترین حجم جستجو یک کلمه کلیدی است که در اغلب موارد پرخرج می باشد، بنابراین این آزمایش را بر روی کلمات کلیدی که ضربه نقطه شیرین را اجرا کنید.

ما برای برنامه ریزی کلمات کلیدی، Google Keyword Planner را توصیه می کنیم زیرا شما می توانید یک کمپین را از آنجا شروع کنید.

 

4. تبلیغات اینستاگرم

نمایش مشخصات عمومی ممکن است مهمترین شبکه اجتماعی برای رستوران شما باشد. کسی که شام می خورد دوست دارد تصاویری از مواد غذایی خود را در Instagram با هشتگهای مانند #eeeeeats و #foodies قرار دهد. فرهنگ غذا به خوبی به این شبکه اجتماعی منجر می شود.

 

به همین دلیل حسن مطلق برای رستوران شما برای تبلیغ در Instagram، ارائه بهترین تصاویر شما از آیتم های منو و ارسال افراد به برنامه سفارش آنلاین یا نرم افزار رزرو شما است.

 

به عنوان مثال، بازدید ازآگهی های برخی رستورانهای کالیفرنیا در این چرخ فلک نشان می دهد که به شما امکان می دهد تا از طریق عکس های رنگی از آیتم های منو استفاده کنید.

 

 

5. تبلیغات توییتر

آیا شما شنیده اید که دومینو در حال حاضر به شما اجازه می دهد پیتزا را از طریق یک شکلک در توییتر سفارش دهید؟ با بیش از 330 میلیون کاربر فعال در توییتر هر ماه، دیوانه نیست که از این مخاطب استفاده کند.

تبلیغات توییتر رستوران

Poncho No. 8، یک رستوران در لندن است،که تبلیغ بزرگ خود را از طریق تبلیغ توییترانجام می دهد. دعوت از مردم برای بازدید از روز رستوران برای "freebies و مواد غذایی شگفت انگیز." تبلیغات توییتر یک راه عالی برای قرار گرفتن در معرض دید منطقه محلی خود هستید.

 

6. تبلیغات yelp

Yelp پلت فرم بحث انگیز است: برخی از سایت بررسی را دوست دارند، و برخی از آن  نفرت دارند.

با این حال شما احساس می کنید مدیریت شهرت Yelp برای کسب و کار شما ضروری است. مانند گوگل ، شما می توانید بررسی رستوران خود را به بالای نتایج موتور جستجو از طریق تبلیغات Yelp حرکت می کند.

تبلیغات

با تبلیغات Yelp، شما می توانید جستجو در منطقه محلی خود را هدف قرار دهید، و حتی برای قرار دادن در صفحات کسب و کار رقیب. این تبلیغات همچنین برای دستگاه های تلفن همراه یا دسکتاپ خوب کار می کنند.

 

یک مطالعه اخیر نشان داد که تبلیغات Yelp برای رستوران ها به طور متوسط 25٪ بازدید کنندگان را به صفحه Yelp رستوران افزایش می دهد و تعداد خرید را افزایش می دهد: تولید مسیر به کسب و کار 18٪ افزایش یافته است، کلیک کنید تا به وب سایت رستوران افزایش 9٪ و تماس با رستوران از Yelp افزایش 13٪. این یک پلت فرم ارزشمند برای تست تبلیغاتی است، به طوری که بسیاری از کسانی که می خواهند شام بخورند برای اولین بار به Yelp تبدیل می شوند تا دریابند کجا شام باید بخورند.

 

7. اتاق بازرگانی

زمان خلاقیت، اتاق بازرگانی محلی شما می خواهد کسب و کارهای کوچک را موفق کند. پس چرا تبلیغات اتاق را به طرح بازاریابی رستوران خود در سال 2018 اضافه نکنید؟

 

اتاق بازرگانی، در بسیاری از موارد دارای آدرس و آدرس ایمیل مردم در سراسر شهر می باشد و دستورالعمل های کلیدی برای چگونگی تبلیغ با آنها را می داند.

 

به عنوان مثال، بسیاری از سازمان های بازرگانی یک بسته برای اعضای جدید جامعه، با توصیه هایی برای کسب و کار به مکرر، ارسال می کنند. این زمانی است که رستوران شما می تواند یک آگهی داشته باشد!

 

اتاق بازرگانی ریچاردسون یک تقویم ایمیل هفتگی از تبلیغات بنر در صفحات جستجو در دایرکتوری کسب و کار و تبلیغات ایمیل برای ارسال هزاران کسب و کار در جامعه ارسال می کند.

اتاق بازرگانی

اتاق بازرگانی محلی خود را پیدا کنید و از فرصت های تبلیغاتی در منطقه خود بپرسید!

 

 

8. حمایت از یک تیم محلی یا حضور در نمایشنامه مدرسه موسیقی.

صحبت از فرصت های تبلیغاتی محلی، ما نمی توانیم این فرصت های آفلاین سرگرم کننده را نادیده بگیریم.

 

بسیاری از شهرها دارای تیم های ورزشی محلی هستند که نیاز به حمایت از تجهیزات، لباس و غیره دارند. این فرصتی عالی برای رستوران شما است تا بتوانید لوگوی خود را بر روی این لباس ها قرار دهید.

 

سایت Sponsormyteam.com حامی تیم های ورزشی تفریحی با رستوران محلی است. این سایت مکان بسیار خوبی است برای شروع فرصت های حمایت مالی. در غیر اینصورت، بپرسید. اتاق بازرگانی محلی شما ممکن است یک تیم را بشناسد!

یکی دیگر از فرصت های تبلیغاتی محلی که رستوران ها می توانند از آن استفاده کنند، خرید یک صفحه مدرسه موسیقی است.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی