086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

4 نکته در مورد تغییرات مدیریت رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

به آمار نگاه کنید

فروش سهم ناهار سه ماهه شما چگونه بوده است؟ چطوری در مورد پنج شنبه خوشحالم؟ قبل از اینکه شما بتوانید به طور موثر تغییرات را برنامه ریزی کنید، به طور متوسط باید بدانید که چقدر مشغول هستید. اگرچه همیشه نوساناتی وجود خواهد داشت، داشتن آمار از ماه های گذشته به پیش بینی آینده شما کمک می کند.

 

 

عملکرد سرور را در نظر بگیرید

این یک واقعیت مدیریت رستوران است که برخی از اعضای تیم شما بسیار پربارتر از دیگران خواهند بود.می توانید کارکنان با کارایی بالا را برای زمان های اوج برنامه ریزی کنید. شما همچنین می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام شغل های کم کار خود را در طی یک شغل در زمان برنامه ریزی نکنید.

 

یک برنامه پشتیبان داشته باشید

زمانی که همه چیز به طور کامل ادامه پیدا میکند، تغییرات برنامه آسان است. متأسفانه، این به ندرت پیش می آید. آیا یک برنامه پشتیبان دارید اگر یک یا چند آشپز شما در معرض بیماری هستند؟ اگر یک مهمانی از 50نفره به طور غیر منتظره درشما برای شام بیایدند؟ اگر شما یک برنامه برای آن نداشته باشید؟، فقط به دنبال مشکل هستید. همیشه توصیه می شود نه تنها یک برنامه B، بلکه یک برنامه C داشته باشید.

 

نرم افزاری را که می تواند کمک کند را در نظر بگیرید

زمان صرف شده در برنامه های هفتگی مهم است، اما آیا شما برای مشتریان خود و یا توسعه کسب و کار زمان صرف می کنید؟هنگامی که شما نرم افزار مدیریت رستوران را اجرا می کنید، ابزار قدرتمندی را به دست می آورید که می تواند براساس معیارهای پوشش منحصر به فرد خود، ایجاد برنامه ها، کاهش هزینه های مواد غذایی، افزایش فروش، ایجاد گزارش ها و خیلی بیشتر.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی