086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

11 ایده های بازاریابی اتفاقی سریع رستوران که شما می توانید در حال حاضر اجرا کنید

اخبار و رویداد های شیدپخت

1. برگزاری مسابقه عکس رسانه های اجتماعی

شما نمیتوانید فقط پروفایلهای رسانههای اجتماعی را تنظیم کنید و گاهی اوقات به عنوان یکی از ایدههای بازاریابی تصادفی خودتان ارسال کنید. شما باید کمپین ها را اجرا کنید و تعاملات را ایجاد کنید که مکالمات دو طرفه را با پیروان شما تشویق می کند. شما می توانید با برگزاری مسابقات عکس های اجتماعی رسانه ای این کار را انجام دهید.

 

به عنوان مثال، یک هشتگ با نام تجاری ایجاد کنید و از پیروان خود بخواهید که بهترین عکس خود را که مربوط به کسب و کار شماست ارسال کنند.

 

 

2. محتوای تولید شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید.

هنگامی که شما طرفداران رسانه های اجتماعی هستید برای به اشتراک گذاشتن محتوا در مورد نام تجاری خود، آن را برجسته کنید. عکسهایی که افراد از محل و یا در مورد مکان شما ارسال می کنند، به اشتراک بگذارید. هنگامی که از محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده می کنید، مشتریان احساس خاصی می کنند و این احتمال را افزایش می دهند که پیام شما را بارگذاری می نمایند و با پیروان خود آنها را به اشتراک بگذارند.

 

این نیز یک راه خوب برای آوردن رسانه های اجتماعی به مکان شما است، زیرا شما می توانید محتوای مشتری را در صفحه نمایش های دیجیتال در رستوران خود به اشتراک بگذارید.

 

 

3. یک آیتم غذایی ضروری را ایجاد کنید.

به مهمانان خود یک دلیل برای دیدن موقعیت خود با ایجاد یک محصول یا ارائه مواد غذایی ایجاد کنید که آنها باید ببینند.یک عنصر غذایی غیر معمول یا تکنیک گرمایشی که مهمانان می خواهند شخصا ببینند، ایجاد کنید. این استراتژی مهمانان را به ارمغان می آورد و آنها را تشویق می کند تا تجربیات خود را در مورد رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

 

 

 

4. یک چالش غذایی ایجاد کنید.

راه دیگری برای استفاده از تجربیات جالب به عنوان یک انگیزه برای آوردن مشتریان به رستوران شما چالش غذایی است. مهمانان دوست دارند سعی کنند بخش زیادی از غذا را بخورند و یا سعی کنید یک ظرف اضافی گرم یا منحصر به فرد داشته باشید و سابقه تجربه را برای اشتراک با دوستان خود داشته باشید.

دعوت از مهمانان به یک چالش غذایی سرگرم کننده و پاداش آنها با تخفیف، عکس بر روی دیوار شهرت، و یا برخی از جایزه جالب دیگر.

 

 

5. تعطیلات غذایی مربوطه را جشن بگیرید

یکی دیگر از بازاریابی سریع رستوران تصادفی غذا که باعث سرگرمی می شود جشن تعطیلات غذایی ملی است. از روز ملی تقسیم موز به روز براتوورست تا روز بادام زمینی، هر تعطیلاتی که می توانید تصور کنید، یک تعطیلات غذایی است.

 

سال قبل را نگاه کنید و تعطیلات غذایی را انتخاب کنید که بهترین پیشنهادات اصلی شما را برآورده کند و سپس رویدادها، برنامه های اجتماعی و سایر تجارب سرگرم کننده را در اطراف این تعطیلات دمدمی مزاجی برنامه ریزی کنید.

 

 

 

6. به اشتراک گذاری فیلم دستور غذا

نوع دیگری از محتوای رسانه های اجتماعی مرتبط با مواد غذایی که به خوبی انجام می شود، فیلم های دستور العمل هستند. در حالی که شما نمی خواهید اسرار اقلام مواد غذایی خود را از بین ببرید، می توانید ویدیو جالبی ایجاد کنید که طرفداران روش های سرگرم کننده غذای خود را برای ایجاد ظروف در خانه ایجاد کنید.

 

برای پیدا کردن یک الهام ویدئویی از دستور العمل، از صفحه محبوب فیسبوک خوشمزه (که بیش از 85 میلیون طرفدار دارد) را بررسی کنید.

 

 

 

7. دعوت وبلاگ نویسان غذا به رستوران خود.

یکی دیگر از ایده های بازاریابی سریع رستوران گاه به گاه که می تواند جهان آنلاین را با دنیای واقعی متصل کند میزبانی یک رویداد وبلاگ نویس است. برای وبلاگ نویسان محلی که به طور منظم از تجربیات رستوران خود در وبلاگ خود و یا از طریق رسانه های اجتماعی نوشتند، آنها را دعوت به ملاقات خاص خود کنید.

 

دعوت از وبلاگ نویسان غذا به یک رویداد خصوصی یا گروهی، یک راه خوب برای به دست آوردن مواجه اضافی از تأثیر عوامل غذایی محلی است که پیرو قوی هستند.

 

8.شروع یک برنامه وفاداری

به مشتریان وفادار خود پاداش دهید و مشتریان را تشویق کنید تا دوباره با شرکت در بازاریابی وفاداری بازدید کنند. یک برنامه پاداش ایجاد کنید که امتیازات یا مزایای مشتری برای بازدید بیشتر را ایجاد می کند. این استراتژی هر دو وفاداری را ایجاد می کند و مشتریان را کاهش می دهد.

 

با ایجاد یک برنامه پاداش وفاداری، یک امتیاز را به دست آورید تا مشتریان بتوانند با یکدیگر رقابت کنند یا نقاط را جمع آوری کنند تا جوایز را کسب کنند. اضافه کردن یک لایه دیگر به برنامه وفاداری شما می تواند مشتریان بیشتری را برای مشارکت تشویق کند.

 

 

 

9. پیوستن به برنامه تحویل غذا

یکی از دلایل افزایش سریع رستوران ها ، تقاضای رو به رشد برای خدمات سریع و تقاضا است. ارائه خدمات سریع که مشتریان از طریق همکاری با برنامه تحویل غذا شروع به تقاضا می کنند که می توانند مشتریان را به منظور سفارش آنلاین و غذا را برای آنها تحویل دهند.

همکاری با یک برنامه تحویل مواد غذایی ، و یا چیزی شبیه آن که فرایند سفارش و تحویل را برای شما مدیریت می کند.

 

 

10.منوهای فروشگاه خود را به روز کنید.

یکی دیگر از ایده بازاریابی سریع که مشتریان و طرفداران نام تجاری شما را نشان می دهند که شما با تکنولوژی در حال پیشرفت هستید، تابلوهای منو شما را ارتقا می دهند. شروع به استفاده از منوهای دیجیتال کنید که شما را قادر به نمایش اسلاید، انیمیشن ها و فیلم های پیشنهادات غذایی خود می کند. این صفحه نمایش مشتریان را نشان می دهد که رستوران شما متعهد به استفاده از سیستم عامل های جدید محسوب می شود و همچنین یک ابزار بازاریابی قدرتمندی است که می تواند از طریق خرید و فروش به فروش برساند.

 

 

 

11.اهرم حضور Yelp

Yelp یکی از محبوب ترین سیستم های بازبینی رستوران است، بنابراین یک حضور قدرتمند و مثبت در سایت ایجاد می کند. مشریان را تشویق کنید تا نظرات خود را بررسی کرده و کسب و کارتان را ارزیابی کنند.

 

همچنین در نظر بگیرید پیشنهاداتی که Yelp ارائه می دهد به مشتریان هنگام ورود به سیستم و یا بازدید از محل شما پاداش می دهد. یا از تبلیغات Yelp استفاده کنید تا رستوران خود را در بالای فهرستهای محلی نمایش دهد.

 

پیگیری ایده های بازاریابی رستوران خود را دنبال کنید

یکی از بخش های بازاریابی، ایده های تبلیغاتی است. قسمت دیگر اجرای این ایده ها است.

 

اطمینان حاصل کنید که شما هرگز ایده های بازاریابی بزرگ خود برای رستوران های خود از دست ندهید، جست و خیز نکنید یا فراموش کنید. تقویم تحریری بازاریابی خود را دانلود کنید و هر یک از تبلیغات خود را برنامه ریزی کنید تا هرگز از تعطیلات غذایی، عملکرد و یا سرگرمی برای تعامل و سرگرم کردن مشتریان خود را از دست ندهید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال