086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

انتخاب شرکت خلاق دما گستر مخترع کباب پز تابشی در ایران به عنوان واحد نمونه کشوری

اخبار و رویداد های شیدپخت

انتخاب شرکت خلاق دما گستر اراک به عنوان واحد نمونه کشوری

در جشنواره تجلیل از برترینهای صنعت کشور و با حضور دکتر رحیمی معاون اول رئیس جمهور و مهندس غضنفری وزیر صنعت , معدن و تجارت از تلاش های آقای کربلائی مدیر عامل شرکت خلاق دما گستر اراک بعنوان مدیر واحد نمونه صنعتی کشور تقدیر شد. آقای کربلایی مدیر عامل شرکت خلاق دما گستر اراک با اختراع کباب پز تابشی تحولی بزرگ در صنعت آشپزخانه صنعتی و رستوران داری در کشور ایجاده کرده اند.

پخت کامل کباب، آبدار بودن کباب، پخت کامل کباب از مزایای این کباب پز است. مدیران رستوران ها نیز با توجه به مشکلات بسیاری که در این زمینه داشته اند استقبال بی نظیری از این نوع کباب پز کرده اند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی