086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

افزایش بهره وردی در آشپزخانه صنعتی شرکت پتروشیمی شازند با کباب پز تابشی زرین

اخبار و رویداد های شیدپخت

افزایش بهره وردی در آشپزخانه صنعتی شرکت پتروشیمی شازند با کباب پز تابشی زرین

مدیریت رستوران شرکت پتروشیمی شازند (اراک) با بکارگیری یک دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک زرین شدیپخت اقدام به مکانیزه نمودن پخت کباب نمودند. این اقدام علاوه بر افزایش کیفیت کباب های پخته شده، باعث افزایش سرعت کار و کاهش نیروی انسانی و هزینه های جاری گردید.

کباب پز زرین توانایی پخت 750 سیخ کوبیده و 500 سیخ جوجه در ساعت را دارا می باشد. این کباب پز دارای بدنه تمام استیل و سیستم پخت تابشی است. به دلیل عمودی قرار گرفتن سیخ ها اشک کباب بر روی یکدیگر ریخته و موجب آبدار شدن کباب ها می گردد.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی