086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تجهیز آشپزخانه شرکت فولاد خراسان با کباب پز تابشی اتوماتیک شیدپخت

اخبار و رویداد های شیدپخت

نصب یک دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک در فولاد خراسان

مکانیزاسیون آشپزخانه صنعتی در شرکت ها و کترینگ ها در حال گسترش است. از آنجا که پخت کباب، کاری وقت گیر بوده و هزینه نیروی انسانی برای آن زیاد است، لذا امروز مدیران آشپزخانه ها علاقه زیادی به بهره گیری از کباب پز اتوماتیک در آشپزخانه خود دارند.

از همین رو مدیران شرکت فولاد خراسان اقدام به خرید و راندازی یک دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک زمرد  شیدخت نمودند. این دستگاه دارای ظرفیت بسیار بالای 1000 سیخ کوبیده در ساعت می باشد که می تواند بجای 3 آشپز ماهر کباب پخت نماید. استقاده از این کباب پز می تواند کیفیت کباب را افزایش و رضایت مصرف کننده را تامین کند و از طرفی هزینه های آشپزخانه را به نحوه چشم گیری کاهش دهد.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی