086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چند جمله که آب روی آتش است

اخبار و رویداد های شیدپخت

عذرخواهی ما را بپذیرید
خیلی ساده عذرخواهی کنید؛ و سعی کنید مساله را به نفع مشتری حل کنید. حتی گاهی حق با مشتری نیست ولی شما به بقای کسب و کارتان توجه کنید.
 
به کمک شما رستوران بهتری خواهیم بود
مشتری را وارد چرخه کنید و از او یاری بخواهید به او بگویید که ابراز نارضایتی او، نه تنها شما را ناراحت نکرده بلکه سپاسگزارید که  مساله را مطرح کرده است.
 
شما بفرمایید چطور سرویس بهتری ارایه دهیم
این جمله معجزه می کند چون مشتری به سرعت از نقطه مقابل شما در کنارتان قرار می گیرد و از عصبانیتش کاسته می شود.
 
بی نهایت سپاسگزارم
شاید تصور کنید مشتری باید از اینکه رضایتش را جلب کردید متشکر باشد ولی شما باید سپاسگزار باشید چراکه مشتری می توانست با ابراز نارضایتی به مشتریان دیگر شما را براحتی تخریب نماید.
 
منتظر شما هستیم
پس از اینکه از رضایت مشتری آسوده شدید باید مطمئن شوید باز هم شما را انتخاب می کند یا نه! باهوش باشید یک برگه ی تخفیف در اختیار مشتری قرار دهید و منتظر حضور دوباره او در رستوران باشید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال