086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تجهیزات رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

تجهیزات رستوران

 
تجهیزات رستوران تمامی قطعات بزرگ و کوچک رستوران که شما برای ذخیره و تولید محصولات غذایی در آشپزخانه تجاری خود استفاده کنید، را شامل می شود.تجهیزات رستورانی می تواند همه چیز را شامل شود از مایکروویو های آشپزخانه کوچک گرفته تا صفحات داغ، کولر و فریزر. نیرو و انرژی بیشتر تجهیزات رستوران توسط گاز یا برق تامین می شود. در میان تجهیزات رستوران، ابزار و وسایل مختلفی وجود دارد که می بایست در فضای رستورانی از آن ها بهره برد.

از مهمترين تجهیزات برودتی، آماده سازی، پخت، شستشو و … رستوران های ایرانی و فرنگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. در کنار این موارد تجهیزات استیل کاری(مانند میز کار،هود و…) و انواع یخچال و فریزر مورد استفاده قرار میگیرد که بر اساس ابعاد مورد نظر ساخته میشود.

چنانچه قصد راه اندازی رستوران را دارید، می توانید بهترین تجهیزات رستوران را از شیدپخت خریداری کنید و مشاوره های لازم را در این زمینه دریافت کنید.قبل از اینکه هر گونه عملیات سرویس غذا را درون رستوران خود پیاده سازی کنید، می بایست با خرید تجهیزات رستورانی و لوازم با کیفیت، نسبت به تجهیز رستوران خود اقدام کنید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال