086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تعمیر کباب پز تابشی

اخبار و رویداد های شیدپخت

تعمیر کباب پز تابشی

کباب پز های تابشی دستی مانند سالاماندر و کشویی  پس از نصب و راه اندازی نیاز به خدمات پس از فروش چندانی ندارند. زیرا این کباب پز ها، قسمتی که پس از مدتی استفاده، خراب شود ندارند، تنها پس از چندین سال استفاده بر اثر حرارت زیاد و پاشیدن آب به سرامیک های نسوز کباب پز، احتمال شکستن سرامیک ها وجود دارد که می بایست سرامیک شکسته تعویض گردد.

لازم به ذکر است سرامیک های استفاده شده در مشعل های کباب پز شیدپخت از نوع مرغوب کانادایی مارک apogee است و در صورتی که آب به آنها نپاشید، هرگز نمی شکنند.

برای تعویض سرامیک حتما با نمایندگی شرکت و یا خدمات پس از فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. زیرا نمایندگی ها تنها سرامیک apogee استفاده می کنند و مجاز به استفاده از سرامیک های متفرقه چینی بی کیفیت نیستند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال