086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

کباب پز تابشی شیدپخت در هتل رامسر

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کباب پز تابشی شیدپخت در هتل رامسر

با اختراع کباب پز تابشی توسط شرکت خلاق دما گستر و توسعه آنها در ایران، مدیران رستورانها، آشپزخانه ها و هتل ها به استفاده از آن علاقه مند شدند.

مدیریت هتل رامسر در راستای توسعه آشپزخانه رستوران هتل و افزایش کیفیت غذای خود اقدام به خرید و بکارگیری کباب پز تابشی شیدپخت نمودند. کباب پز های تابشی به دلیل پخت کامل کباب، سرعت پخت بالا، کبابی با کیفیت، سالم، آبدار و مشتری پسندی دارند. مصرف گاز این کباب پز ها بسیار پایین بوده و کباب در آن کاملا مغز پخت می گردد.

هتل رامسر کباب پز سالاماندر گهر عریض را انتخاب برای استفاده، انتخاب نموده اند.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز