086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

نصب کباب پز تابشی شیدپخت در آشپزخانه هتل زاگرس اراک

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کباب پز تابشی شیدپخت در آشپزخانه هتل زاگرس اراک

هتل زاگرس اراک یکی از هتل های خوب اراک می باشد. این هتل علاوه بر رستوران دارای تالار پذیرایی نیز هست. مدیریت هتل با استفاده از کباب پز های تابشی شیدپخت اقدام به افزایش بهره وری و مکانیزاسیون آشپزخانه خود نموده اند.

کباب پز های تابشی مشکلات آشپزها در آشپزخانه ها و رستورانها هنگام پخت کباب رفع نموده اند. کباب پز های ذغالی علاوه بر کثیف بودن، کیفیت پایین کباب، کثیفی و دود برای سلامتی آشپز نیز مضر هستند. مزیت اصلی کباب پز های تابشی بدون دود بودن آنها است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز