086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

ارتقاء بهره وری آشپزخانه تهیه غذای تهران با بکار گیری کباب پز تابشی

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

مکانیزاسیون آشپزخانه تهیه غذای تهران

کترینگ تهران با خرید یک دستگاه کباب پز تابشی زرین شیدپخت اقدام  مکانیزه نمودن پخت کباب و افزایش کیفیت غذا های خود کرد. کباب پز های تابشی چه مدل های دستی و چه مدل های اتوماتیک تحول عظیمی در صنعت آشپزخانه های صنعتی ایجاد نموده اند.

کباب پز های تابشی هزینه بسیار بالای تهیه، و نگهداری ذغال در رستوران ها و آشپزخانه ها را از بین برده اند. علاوه بر این، کباب پز های تابشی نیروی انسانی ماهر را نیز کاهش داده اند.

یکی از مزایای کباب پز تابشی بودن دود بودن آنها است. دود یکی از عوامل آلودگی در آشپزخانه و محیط زیست است که این کباب پز ها این مشکل را برای رستوران دارن حل نموده است.

 

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز