086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

نصب کباب پز تابشی اتوماتیک در آشپزخانه صنعتی فولاد مبارکه اصفهان

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کباب پز تابشی اتوماتیک در آشپزخانه صنعتی فولاد مبارکه اصفهان 

شرکت فولاد مبارکه اصفهان اقدام به خرید و بهره گیری از یک دستگاه  کباب پز تابشی اتوماتیک مدل زرین در آشپزخانه صنعتی خود، کرد.

برای کاهش هزینه غذا، کاهش هزینه و افزایش سرعت و بهره‌وری است. استفاده از تجهیزات خودکار و با ظرفیت بالا می تواند اقدامی موثر در این زمینه باشد. کباب پز اتوماتیک تابشی راه حلی مطمئن در جهت مکانیزاسیون آشپزخانه های صنعتی است. این کباب پز ها علاوه بر افزایش کیفیت پخت، دارای سرعت پخت بالا، عدم نیاز به نیروی انسانی، کاهش هزینه گاز و .. می باشند. به هین دلیل مدیران رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی به استفاده از این دستگاه ها رو آورده اند.

کباب پز تابشی تکنولوژی است که اولین بار توسط شرکت خلاق دما گستر اراک شیدپخت به بازار معرفی م عرضه شده است. 

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز