086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

بهره برداری از یک دستگاه کباب پز تابشی شیدپخت در آشپزخانه رستوران جوان تهران

رستورانها، تالارها، آشپزخانه ها تجهیز شده توسط شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

بهره برداری از یک دستگاه کباب پز  تابشی شیدپخت در آشپزخانه رستوران جوان تهران

 

پس از کسب اعتماد مشتریان به شیدپخت،تهیه و عرضه کلیه تجهیزات و ملزومات آشپزخانه،رستوران و... در دستور کار قرار گرفت.رستوران جوان تهران نیز هم جزء رستوران هایی میباشد که به شیدپخت اعتماد کرده و کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان را برای آشپزخانه خود خریداری و نصب کرده است.

کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان دارای دو نوع سیستم پخت است که علاوه بر افزایش ظرفیت پخت،قابلیت همزمان دو نوع کباب را دارد.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.

کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز