086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری با مکانیزاسیون آشپزخانه رستوران ها

اخبار و رویداد های شیدپخت

مکانیزاسیون آشپزخانه رستوران ها

کسب و کار رستوران داری و ارائه غذا گرم، در ظاهر دارای سود بسیاری است  که خیلی ها را به خود جذب می کند، و موجب رقابت شدید در این بازار شده است. به همین دلیل در خیلی شهرهای ایران می بینید که در یک خیابان بویژه در خیابان های بالا شهر، هر روز رستوران جدیدی افتتاح می گردد. اما رستوران داری مانند هر کسب و کار دیگر دارای فوت و فن بسیاری است. یکی از اساسی ترین استراتژی ها در رستورانداری مدیریت هزینه ها است.

هزینه ها در رستوران و آشپز خانه صنعتی

هزینه ها در رستوران و آشپز خانه صنعتی به بخش های زیر تقسیم می گردد.

  1. هزینه مکان
  2. هزینه تجهیزات
  3. هزینه پرسنلی
  4. هزینه مواد غذایی
  5. هزینه انرژی

هزینه مکان

هزینه مکان جزء سرمایه گذاری اولیه است و هر قدر از نظر تجاری با ارزش تر باشد نیاز به سرمایه گذاری بیشتری است و بالطبع بازگشت سرمایه و سود آوری آن بیشتر و بالاتر خواهد بود.

هزینه تجهیزات

هزینه تجهیزات شامل هزینه خرید تجهیزات آشپزخانه و وسایل داخل سالن می شود. وسایل داخل سالن سرو غذا بر اساس مدل تجاری کسب و کار می تواند بسیار گران و یا اقتصادی باشد. در بازار پر رقابت رستوران داری، مبلمان و دکوراسیون شیک تاثیر بسزایی در فروش و رضایت مشتری خواهد داشت.

اما در بخش تجهیزات داخل آشپزخانه رستوران، پارامتر های مهمی وجود دارند که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه باید در نظر گرفت. چه که انتخاب درست می تواند در دیگر هزینه ها بسیار تاثیر مثبتی بگذارد.

هزینه پرسنلی

هزینه پرسنلی، هزینه انرژی جزء هزینه های جاری هر رستوران و یا آشپزخانه صنعتی است. مدیریت و کاهش این هزینه ها تاثیر بسزایی در سود آوری رستوران دارد. یکی از عوامل کاهش هزینه های جاری وسایل و تجهیزات آشپزخانه است. استفاده از وسایل مدرن و خودکار و انتخاب ظرفیت مناسب آنها باعث کاهش فرایند پخت غذا، کاهش مصرف انرژی و افزایش بهروری و کاهش هزینه پرسنلی بطور چشم گیری می شود.

یکی از دغدغه ها و مسائل مدیریت یک رستوران، پیدا کردن نیروی کار ماهر و متعهد است. کمبود آشپز ماهر باعث افزایش دستمزد آنها شده است و این موجب افزایش هزینه رستوران داران است. همین مسئله موجب تولید و نوآوری هر روزه در تجهیزات رستوران گردیده است.

مسئله دیگر سرعت کار و نیروی مورد نیاز و مصرف انرژی در رستوران ها است. روش های سنتی و قدیمی در پخت غذا، علاوه بر زمان بر بودن، نیاز به چندین کارگر ماهر و مصرف بالای انرژی دارند.  

برای کاهش هزینه پرسنلی و انرژی، تجهیزات مدرن و خودکار بسیاری برای استفاده در آشپزخانه ها و رستوران ها طراحی و ساخته شده است.

انواع کباب پز های تابشی دستی و اتوماتیک، دیگ های چلو و خورشت، فر برنج تک پرسی و فر ریلی پیتزا و ... نمونه ای از این تجهیزات هستند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی